امام جمعه دزفول: دولت‌های آمریکا عروسک خیمه شب بازی اسراییل هستند

دزفول- ایرنا- امام جمعه دزفول با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری آمریکا گفت: هر دولتی که در آمریکا سر کار بیاید، عروسک خیمه شب بازی رژیم صهیونیستی است.

به گزارش ایرنا حجت الاسلام سید محمدعلی قاضی دزفولی در آیین عبادی سیاسی نماز جمعه دزفول در مصلای امام علی (ع) این شهر درخصوص تحلیل رهبر معظم انقلاب در مورد انتخابات آمریکا افزود: رفت و آمد رییسان جمهوری آمریکا هیچ تاثیری بر رفتار ایران ندارد.

امام جمعه دزفول گفت: برخی افراد ساده لوح تصور می‌کنند اگر بایدن رییس جمهور شود، شرایط بهتر می‌شود درحالیکه این شخص هنگام شهادت سردار سلیمانی بیانیه داد.

وی موضع مقام معظم رهبری در مورد مساله قره باغ را حکیمانه و مقتدرانه دانست و افزود: گرانی‌های افسارگسیخته داخل کشور توجیهی ندارند.

حجت الاسلام قاضی دزفولی راه علاج مشکلات اقتصادی کشور را بنا به گفته مقام معظم رهبری امید به توانمندی داخل کشور دانست.

وی درخصوص تحلیل‌های مقام معظم رهبری گفت: حضرت آقا با تدبیر و دوراندیشی همواره تهدیدهای دشمن را به فرصت تبدیل کرده‌اند.

امام جمعه دزفول با اشاره به علنی شدن دشمنی غربی‌ها با اسلام با اهانت به پیامبر اکرم(ص) اظهارداشت: حضرت آقا با افشای دست‌های پشت پرده، پوچ بودن حقوق بشر و آزادی بیان دولت فرانسه را برملا ساخت.

وی با بیان اینکه این توهین‌ها خدشه‌ای بر چهره پیامبر اسلام وارد نمی‌کنند، افزود: این اقدامات نشان دهنده انحطاط فرهنگ غرب است.

خطیب جمعه دزفول در فرازی دیگر از خطبه‌های نماز جمعه با تاکید بر لزوم بررسی تطبیقی شاخص‌های انقلابی‌گری و انقلابی‌نمایی گفت: برخی، توهین و پرخاشگری را انقلابی‌گری می‌دانند حال آنکه خود هیچ نقدی را برنمی‌تابند و همه را نقد می‌کنند.

وی با اشاره به انتقادهای آیت الله قاضی دزفولی امام جمعه فقید دزفول افزود: این انتقادها و تذکرات جدی منجر به استحکام بیشتر و رضایتمندی مردم می‌شد لذا باید توجه داشت که انتقادها باعث دوقطبی جامعه و توهین به شخصیت افراد نشود.

حجت الاسلام قاضی دزفولی سالروز شهادت طهرانی مقدم را گرامی داشت و اظهارداشت: این شهید والامقام پدر موشکی ایران، دانشمندی برجسته و دارای نگاهی بلند بود و کار بزرگی برای صنعت موشکی ایران کرد.

وی با اشاره به آیین عمامه گذاری طلاب چهار شهر دزفول، شوشتر، اندیمشک و شوش در مصلای امام علی (ع) دزفول به معرفی کتاب تاریخ مستطاب آمریکا پرداخت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =