واحدهای صنفی سنندج محدودیت‌ کرونایی را رعایت نمی‌کنند

سنندج‌ - ایرنا - جانشین رییس ستاد مقابله با بحران فرمانداری سنندج گفت: بیشتر واحدهای صنفی این شهر برغم تذکرات مکرر و تهدید به تعطیلی، محدودیت‌های بهداشتی و کرونایی را رعایت نمی‌کنند.

منصور مولانایی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: سه اکیپ صبح و بعدازظهر بر اصناف نظارت می‌کنند اما بعضی از اصناف همکاری مناسبی با ناظرین ندارند.

وی با اشاره به اینکه ۳۶ هزار واحد صنفی در سنندج مجوز فعالیت دارند، افزود: فعلا سعی کرده‌ایم با راهنمایی و تذکر تعداد بیشتری از اصناف را مجاب به رعایت محدودیت‌ها کنیم تا مغازه‌ای پلمب نشود.

مولانایی یادآور شد: از مردم هم انتظار داریم با رعایت توصیه‌های بهداشتی سعی کنند بیشتر در خانه بمانند و خریدهای غیرضروری را به آینده موکول کنند.

وی اضافه کرد: سنندج جزو شهرهای پرخطر است که محدودیت‌ها برای گروه‌های شغلی ٢، سه و چهار اعمال می‌شود و تنها مشاغل گروه‌های اول موظف به ارائه خدمات هستند.

جانشین رییس ستاد مقابله با بحران فرمانداری سنندج گفت: محدودیت‌های جدید شغلی در این شهر تا جمعه ٢٣ آبان ادامه خواهد داشت.

از ۲۴ ساعت قبل از ۱۵ آبان ۱۳۹۹ تا این تاریخ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، هشت هزار و ۷۷۲ بیمار جدید در کشور شناسایی شد که از این تعداد ۲ هزار و ۷۸۹ نفر آنها بستری شدند. تا کنون ۵۰۵ هزار و ۲۸۷ نفر از بیماران، بهبود یافته یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند و پنج هزار و ۴۷۲ نفر از افراد بد حال تحت مراقبت قرار دارند. ا

تاکنون پنج میلیون و ۱۱۰ هزار آزمایش تشخیص کووید- ۱۹ در کشور انجام شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =