فرماندار: تجمع در آرامستان‌های مهریز ممنوع است

یزد- ایرنا- فرماندار مهریز گفت: برای پیشگیری از ویروس کرونا، برگزاری هرگونه مراسم و تجمع در آرامستان‌های منطقه ممنوع و با عاملان آن طبق مقررات برخورد و به مراجع قضایی معرفی می‌شوند.

رضا زارع زاده مهریزی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره اینکه تجمع در آرامستان‌ها یکی از مراکز انتشار بیماری کروناست افزود: تجمع در این محل‌ها حتی برای خانواده درگذشتگان ممنوع است.

وی با بیان اینکه شرایط مهریز در کرونا فوق بحرانی است و اگر همکاری مردم نباشد نمی‌توان به خوبی بر آن غلبه کرد ادامه داد: همه شهروندان باید تصمیم ستاد کرونای شهرستان را با دقت جامه عمل بپوشانند.

فرماندار مهریز از همکاری خوب صاحبان کسبه و دستگاه‌های اجرایی که تاکنون در رعایت مقررات در پیشگیری از کرونا خوب عمل کردند بر تداوم آن به خصوص طی روزهای آینده در شهر و روستاها تاکید کرد .

زارع زاده مهریزی از عموم شهروندان خواست وضعیت کنونی جامعه و گسترش شیوع کرونا را به خوبی درک کرده و از تردد به این اماکن به شدت خودداری ورزند که رعایت مقررات موجب مهار بیماری است .

شهر مهریز از سه محله اصلی بغدادآباد، مزویر آباد و مهرپادین تشکیل شده و  حوزه شهری ۳۵ هزار نفر جمعیت دارد و در حال حاضر مردم اموات خود را در پنج آرامستان دفن می‌کنند.

مهریز از جمله شهرهای استان است و با توجه به وسعت محدود آن از چند محله نزدیک هم تشکیل شده و محلات آن آرامستان (قبرستان) های متعددی دارد.

مرکز این شهرستان ۵۵ هزار نفری در ۳۰ کیلومتری جنوب شهر یزد قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =