۹۸ درصد اصناف یزد پروتکل‌های بهداشتی را رعایت می‌کنند

یزد- ایرنا- رییس اتاق اصناف یزد گفت: حدود ۹۸ درصد صاحبان صنوف مختلف پروتکل‌های ابلاغی و بهداشتی را در پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در مرکز استان رعایت می‌کنند.

علیرضا حسنی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با قدردانی از همکاری خوب اصناف با مسوولان در رعایت مقررات افزود: تداوم همکاری همه اقشار به خصوص اصناف مختلف نقش مهمی در پیشگیری و مهار بیماری کرونا دارد.

وی ادامه داد: بر اساس مقررات کار سرکشی و نظارت بر نحوه فعالیت صنوف مختلف با حضور مسوولان دستگاه‌های مرتبط در اکیپ‌های مختلف منظم و مستمر ادامه دارد و باید برای رعایت مقررات ستاد کرونا همه همکاری کنند.

این مسوول اظهار کرد: تاکنون ۵۷۰ واحد صنفی در میان ۳۵ هزار کسبه فعال موجود در مدت ۲ ماه اخیر به خاطر تخلف از مقررات پلمب شد و طبق مقررات اگر واحدی از قانون پیروی نکنند اقدام مناسب صورت می‌گیرد و باید تعامل ادامه یابد.

حسنی بیان کرد: همراهی کسبه یزد با مسوولان خوب است و تاکنون ۱۲۰ میلیارد ریال برای کمک به اقشار آسیب‌دیده از کرونا و خرید ماسک و مواد ضد عفونی کننده تهیه و بر حسب نیاز توزیع شده و این همکاری همچنان ادامه دارد.

ساعت کار اصناف یزد تا ساعت ۳۰: ۱۶ دقیقه عصر هر روز تعیین شده و این استان ۵۰ هزار واحد صنفی دارد که بیش از نیمی از این واحد در مرکز  استان فعالیت دارند. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =