۱۶ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۲:۳۵
کد خبرنگار: 2107
کد خبر: 84100338
۰ نفر

برچسب‌ها

فیلم کوتاه ترس در فضای مجازی سقز اکران شد

سنندج - ایرنا - فیلم کوتاه «ترس» به کارگردانی سرور رضایی و نویسندگی بهار معروفی در فضایی مجازی شهرستان سقز اکران شد.

به گزارش ایرنا، فیلم کوتاه ترس، کار فاخر و ارزشمندی از هنرمند جوان و آینده دار سقزی سرور رضایی و نوشته بهار معروفی است که به یکی از معضلات و آسییب های اجتماعی اشاره می کند این فیلم کوتاه، مشکلات و نحوه استفاده از تلفن همراه را به تماشگران نمایش و بر استفاده صحیح این وسیله ارتباطی و حفظ آبروی افراد در جامعه امروزی  توجه کرده است.

کارگردان فیلم کوتاه ترس روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این فیلم کوتاه با نویسندگی بهار معروفی و تدوین و تصویربرداری سوران اسعدی و تولید از سوران فیلم سقز در مدت زمان  ۶ دقیقه و ۳۵ ثانیه در شهرستان سقز ساخته شده است.

وی هدف از ساخت این فیلم کوتاه را، نمایش دادن معظل جدی خودکشی، استفاده صحیح و مناسب از تلفن همراه و حفظ آبروی افراد جامعه و مشکلات جامعه امروزی عنوان کرد و گفت: باتوجه به شرایط موجود ناشی از کرونا و تعطیلی جشنواره های مختلف تئاتر و نمایش در سقز، فیلم کوتاه ترس بعد چند روز فیلمبرداری، امروز در فضایی مجازی اکران کردیم.

رضایی به نقش آفرینی در نمایش های مختلفی همچون دیزی پاشا، ازدواج آنلاین، تیک تاک و نمایشگران اشاره کرد و افزود: علاوه بر بازیگری در چندین تئاتر خیابانی و صحنه‌ای و فیلم کوتاه، وارد عرصه کارگردانی شدم و این فرصت را غنیمت شمردم تا فیلم کوتاهی را که همشریانم منتظر بودند را ساختم.

این کارگردان جوان با اشاره به اینکه کارهای قبلی که اجرا کردم بیشتر طنز بوده است، گفت: با فیلم کوتاه ترس، خواستم کاری متفاوت و در سطح خوبی فعالیت کنم که خوشبختانه با اکران این فیلم در فضای مجازی، بازخورد مردم بی نظیر بوده است.

وی با بیان اینکه از هیچ ارگان یا اداره خاصی حمایت و پشتیبانی نشده است، افزود: امیدوارم این کار تلنگری بر شرایط موجود جامعه باشد و به علاوه بر کاهش خودکشی، به فکر آبرو همشهریانمان در هر شرایطی حفظ شود.

در این فیلم کوتاه، فریبا کابیل، یکتا فتاحی، سلیمان محمدپناه، اسکندر رسولی آذر، یاور علیزاده و سرور رضایی نقش آفرینی می کنند.

سقز با بیش از ۲۲۶ هزار نفر جمعیت دومین شهرستان پر جمعیت استان کردستان است که در ۱۹۰ کیلومتری شمال سنندج مرکز این استان قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =