۱۶ آبان ۱۳۹۹،‏ ۸:۴۴
کد خبرنگار: 3083
کد خبر: 84100324
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

وقوع خطای پزشکی در بیمارستان برازجان تکذیب شد

بوشهر-ایرنا- رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر شب گذشته با انتشار متنی در فضای مجازی به انعکاس خبر عصر دیروز درباره وقوع خطای پزشکی در بیمارستانی در برازجان واکنش نشان داد و جا ماندن گاز استریل ناشی از اشتباه پزشکی را تکذیب کرد.

به گزارش خبرگزاری ایرنا، سعید کشمیری در این متن نوشته است: اصل داستان این بوده است که یک خانم تبعه افغانستان با تاخیر و بارداری بیش از ۹ ماه به بیمارستان مراجعه کرده است و پزشک جراح برای نجات جان او مجبور به برداشتن رحم شده و برای کنترل خونریزی یک گاز بزرگ  در محل عمل گذاشته است.

وی ادامه داد:  این بیمار برای مراقبت بیشتر به بیمارستان بزرگتر فرستاده و ۴۸ ساعت بعد گاز برداشته می‌شود و جلوی مرگ مادر از خونریزی گرفته می‌شود.

وی در انتقاد از انتشار این خبر نادرست، نوشت:  این کار علمی و ارزشمند می‌شود جا ماندن گاز در شکم بیمار و انتشار یک خبر فیک توسط تمام سایت‌ها و توجه بی بی سی.

عصر دیروز خبری با عنوان اشتباه پزشکی در بیمارستانی در برازجان منتشر و بیان و گفته شد اشتباه پزشک زنان بیمارستانی در برازجان باعث بروز مشکلاتی برای یک مادر از جمله جداسازی رحم و جاماندن گاز در شکم وی شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha