پیست اسکی الیگودرز دهه فجر امسال به بهره برداری می رسد

خرم‌آباد - ایرنا - سرپرست اداره کل ورزش و جوانان لرستان گفت: فاز اول نخستین پیست اسکی استان در شهرستان الیگودرز دهه فجر امسال به بهره‌برداری می رسد.

به گزارش ایرنا حشمت امان الهی روز جمعه به رسانه‌ها اعلام کرد: با پیگیری های صورت گرفته، پیمانکار طرح فعال و قرار است با تکمیل پیست، آسفالت جاده دسترسی، ایجاد پارکینگ و برقراری شبکه برق مجموعه، فاز اول پیست اسکی الیگودرز در دهه فجر امسال به بهره برداری برسد.

وی اجرای فاز دوم پیست و تکمیل نهایی آن را از دیگر برنامه های اداره کل ورزش و جوانان استان عنوان کرد و گفت: حدود ۲ میلیارد تومان جهت خرید برف کوب این مجموعه نیز تخصیص یافته است.

امان الهی ادامه داد: با تامین و تخصیص اعتبار نیز  مدرسه آموزش، امکانات رفاهی، آشیانه برف کوب، باند فرود بالگرد و امکانات امدادی در قالب فاز دوم ایجاد می شود.

وی همچنین اضافه کرد: احداث سالن مسابقاتی از نیازهای اساسی ورزش لرستان است که عملیات اجرایی آن از سال ۹۰ آغاز شد اما اکنون روند کار متوقف شده است.

وی افزود: پیگیر اخذ اعتبار این طرح از طریق وزارت ورزش و جوانان هستیم که باتوجه به اینکه این پروژه از طرح‌های بزرگ و ضروریات ورزش استان محسوب می‌شود، از ظرفیت نمایندگان خرم‌آباد جهت تسریع در رفع موانع استفاده خواهیم کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها