امام جمعه همدان: سامانه موشکی سپاه اوج اقتدار در دوران تحریم است

همدان - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان گفت: رونمایی از سامانه تیربار موشکی سپاه دستاوردی بزرگ و نشانه اوج اقتدار در دوران تحریم است.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین حبیب الله شعبانی موثقی روز جمعه در خطبه مکتوب این هفته همدان رونمایی از سامانه خودکار و هوشمند پرتاب‌های متوالی موشک‌های بالستیک دوربرد نیروی هوافضای سپاه پاسداران را مرهون توجه به قدرت داخلی دانست.

وی اظهار داشت: همکاری‌های جدید دولت و سپاه و تشکیل قرارگاه ۱۷ ربیع، نویدبخش کنترل قیمت‌ها و گرانی‌های غیرموجه است.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان در خصوص انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و اتفاقات رخ داده در این کشور خاطرنشان کرد:‌ امروزه در اکثر کشورها انتخابات آمریکا رصد می‌شود و دنیا نظاره‌گر انحطاط سیاسی و اخلاقی در این کشور است.

حجت الاسلام والمسلمین شعبانی موثقی از آشکار شدن  انحطاط سیاسی و اخلاقی نظام حاکم در آمریکا در حال حاضر خبر داد و یادآور شد: تجربه ما نشان داده است که نه دموکرات‌ها به وعده عمل می‌کنند و نه جمهوری خواه‌ها پیمان می‌شناسند؛ هر کدام که به قدرت برسند خیری به ما نمی‌رسانند.

وی با تاکید بر وضعیت دولت آمریکا و خوی سلطه طلب آنها و  شکست در اجرای سیاست خود در خاورمیانه، افزود: در شرایط دنیای امروزی نه امضای کسی را می‌توان تضمین حساب کرد و نه رجزخوانی دیگری را می‌توان جدی گرفت.

نماینده ولی فقیه دراستان و امام جمعه همدان با برشمردن مجاهدت‌ها و نقش بی‌بدیل شهدای مدافع سلامت، اظهار داشت: شهادت شهیده موسوی، تنها گوشه‌ای از خدمات و از خود گذشتگی کادر درمان و جامعه پزشکی ما در میدان مبارزه با ویروس کرونا بود که آن را مشاهده کردیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =