سرمربی فوتبال فولاد خوزستان: برای موفقیت تلاش می‌کنیم

اصفهان- ایرنا- سرمربی تیم فولاد خوزستان گفت: همه تمرکز ما روی تیم خودمان است و در این زمینه برای موفقیت تیم همه تلاش خود را خواهیم کرد.

به گزارش ایرنا، جواد نکونام شامگاه روز پنجشنبه در نشست خبری مجازی پیش از بازی تیمش با ذوب آهن اصفهان افزود: در شروع لیگ برتر شاخت کافی از تیم ها وجود ندارد و سعی کردیم نسبت به شرایط تیم خودمان جلو برویم و بازیکنانی جذب کردیم تا بتوانیم هماهنگ شوند و در نهایت یک تیم خوب را راهی مسابقات کنیم.

وی با بیان اینکه سعی ما بر این بود تمرینات و اردوی خوبی را پشت سر بگذاریم ، گفت: از مسوولان باشگاه فولادخوزستان و سعید آذری مدیرعامل تیم قردانی می کنم که برای جذب بازیکنان موردنیاز و ماندن بازیکنان پیشین در تیم زحمت کشیدند وقت گذاشتند.

نکونام با بیان اینکه در جذب بازیکنان نسبت به برنامه و بودجه خود جلو رفتیم ابرازامیدوری کرد در فصل جدید لیگ برتر باعث افتخار مردم خوزستان شویم.

سرمربی فولاد خوزستان در مورد حضور سرمربیان جوان در لیگ برتر امسال گفت: در فوتبال دنیا مربیان جوان عملکرد خوبی دارند و موفق ظاهر می شوندکه امیدوارم در ایران به پیشرفت فوتبال کمک کنند و موفق باشند.

وی یادآور شد: هر مربی سبک خودش را در زمین دارند و بازیکنان ذوب آهن در  لیگ شناخته شده هستند که ناشناخته بودن برای دو تا سه هفته است  که بتدریج  از همدیگر شناخت کافی پیدا می کنند.

وی لیگ ماراتن را سی هفته ای ذکر و اضافه کرد: تقابل در زمین فوتبال است و تلاش خود را خواهیم کرد در تمامی بازیها ی لیگ برتر، حذفی و آسیایی بهترین نتیجه و بهترین عملکرد را برای فولاد داشته باشیم و برای هر بازی نگاه ویژه داریم که در نهایت موفق شویم.

رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور بر اساس اعلام قبلی عصر فردا جمعه ۱۶ آبان آغاز می‌شود.

بر پایه اعلام سازمان لیگ، ذوب‌آهن در این روز در ورزشگاه فولادشهر میزبان فولاد خوزستان است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =