رحمان رضایی: هدف سربلندی تیم فوتبال ذوب‌آهن است

اصفهان- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: هدف اصلی فوتبال ذوب آهن سربلندی این تیم و خوشحالی هواداران است که تلاش می‌کنیم بعد از هر بازی به آنان هدیه دهیم.

به گزارش ایرنا، رحمان رضایی شامگاه روز  پنجشنبه در نشست خبری مجازی قبل از بازی تیمش مقابل فولاد خوزستان در هفته نخست لیگ برتر اظهارداشت: هواداران دلسوز تیم هستند و دوست دارند ذوب آهن از همه لحاظ بهترین باشد که اولویت نخست ما در فصل جاری راضی نگه داشتن آنان است.

وی افزود: تیم ما تمرینات خوبی در چهل روز گذشته پشت سرگذاشت و در مجموع وضعیت بدنی بازیکنان خوب است  که متاسفانه از سه بازیکن مهرداد قنبری به دلیل محروم شدن، علی دشتی به علت مصدوم شدن و علی نوید زاده به لحاظ مسائل نظام وظیفه در بازی فردا نداریم

رضایی با بیان اینکه بازیکنان از لحاظ بدنی و روحی برای بازی فردا آماده هستند به آرایش تیمش اشاره داشت و گفت: تیم ما دفاع و  حمله با توجه شرایط بازی عمل می کند با وجود این که در میانه های میدان بازیکنان مورد نظر خود را جذب نکردیم وی در این بخش روی حدادی فر تمرکز داریم.

وی با بیان اینکه برای فصل جاری همه بازیکنان مد نظر خود را جذب نکرده است، افزود: بازیکنان دیگری جذب شدند که آنها با کیفیت و نامدار هستند که از آنها راضی هستم و امیدوارم بازی های خوبی را به نمایش بگذارند.

رضایی در مورد لیگ برتر گفت: امسال به دلیل بیماری کرونا و بازی های ملی لیگ طولانی خواهیم داشت که امیداریم بازی های قابل قبول و خوبی را به نمایش بگذاریم.

وی یادآور شد: ذوب آهن ۲ بازیکن در پست دفاع و حمله نیاز داد که امیدوارم به صورت بازیکن آزاد و لیگ یکی را جذب کنیم.

رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور بر اساس اعلام قبلی عصر فردا جمعه ۱۶ آبان آغاز می‌شود.

بر پایه اعلام سازمان لیگ، ذوب‌آهن در این روز در ورزشگاه فولادشهر میزبان فولاد خوزستان است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha