آتش‌سوزی در عرصه‌های جنگلی درکش و دیگر اخبار کوتاه خراسان شمالی

بجنورد_ ایرنا_ فرمانده انتظامی مانه و سملقان اعلام کرد: بروز آتش‌سوزی در عرصه‌های مرتعی و جنگلی درکش این شهرستان در غرب خراسان شمالی، حدود یک هکتار از این عرصه‌ها را خاکستر کرد.

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ مهدی مهران فر شامگاه پنجشنبه اعلام کرد: این آتش سوزی حدود ۲ ساعت قبل در محدوده روستاهای کشانک و مهمانک این شهرستان به وقوع پیوست که عوامل انتظامی، آتش نشانی و نیروهای مردمی برای فرونشاندن آتش در منطقه حضور یافتند.

وی با بیان اینکه علت بروز این آتش سوزی در حال بررسی است، افزود: با توجه به سخت گذر بودن منطقه، خاموش کردن آتش به راحتی امکانپذیر نبود اما تیروهای عمل کننده با تلاش فراوان، لحظاتی پیش موفق به مهار و خاموش کردن آتش شدند.

کشف ۳۲ دستگاه تولید بیت کوین در اسفراین 

فرمانده انتظامی اسفراین از کشف ۳۲ دستگاه بیت کوین در این شهرستان خبر داد و گفت: ماموران انتظامی این دستگاهها را در بازرسی از یک انبار در شهرک صنعتی اسفراین کشف کردند.

سرهنگ مجید یگانه پور افزود: در این خصوص یک نفر متهم نیز دستگیر شد.

دستگیری زنان سارق به عنف در فاروج 

جانشین فرمانده انتظامی فاروج گفت: ۲ زن سارق به عنف طلا و جواهرات در این شهرستان دستگیر و اموال به سرقت رفته توسط آنان به دست آمد.

سرگرد قدیر اژدری افزود: این ۲ زن با هویت معلوم، خانمی ۵۰ ساله را به داخل منزل کشانده و با بستن دست و دهان وی، طلا و جواهرات او را به سرقت برده بودند.
وی گفت: با اقدامات فنی و پلیسی و انجام کارهای اطلاعاتی و رصد پاتوق متهمان، در نهایت مخفیگاه یکی از متهمان شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شد که متهم در بازجویی صورت گرفته به جرم خود اعتراف کرد.

وی افزود: در بازرسی از داخل کیف دستی این سارق، ۲ عدد انگشتر طلای مسروقه کشف شد.

دستگیری دزدان سابقه دار در اسفراین

فرمانده انتظامی اسفراین از دستگیری ۳ سارق سابقه دار با ۱۶ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد و گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت کابل و جیب بری و همچنین سرقت گوشی همراه در سطح شهرستان و ایجاد نارضایی برای شهروندان، موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت.
سرهنگ مجید یگانه پور گفت: ماموران موفق به شناسایی و دشتگیری سارقان شدند که متهمان ابتدا منکر هرگونه سرقت بودند اما در بازجویی های فنی و پلیسی در برابر دلایل و مدارک ارائه شده لب به اعتراف گشوده و به ۱۲ فقره سرقت کابل، ۲ دستگاه گوشی تلفن همراه، یک فقره جیب بری و یک فقره سرقت منزل اعتراف کردند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =