هفتمین دور انتخاب زنان کارآفرین برتر با آرای مردمی آغاز شد

تهران - ایرنا- هفتمین دور انتخاب زنان کارآفرین برتر با آرای مردمی با تلاش معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری از امروز آغاز شد.

به گزارش ایرنا، این انتخابات از اسفند سال ۱۳۹۷ با ایجاد سامانه انتخاب برترین کارآفرینان زن بر روی سایت معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده آغاز به کار کرد تا مردم و جوامع محلی با کارکرد این بانوان پرانگیزه و آثار تلاش‌های آنها آشنا شوند.

اینک پس از گذشت ۶ دوره انتخای برترین کارآفرینان زن با رای مردمی و برگزیده شدن ۱۲۰ بانو از شهرها و روستاهای کشور، هفتمین دور آن برگزار می‌شود.

معاونت امور زنان و خانواده، از هموطنان عزیز دعوت کرد با مطالعه اطلاعات ثبت شده از کارآفرینان بر روی سامانه این معاونت و آشنایی با فعالیت آنها، به بهترین ها رای دهند.

شهروندان برای رای دهی در دور هفتم انتخاب مردمی اینجا را کلیک کنند.

مدت زمان رای دهی در دور هفتم به مدت ۲۰ روز و از تاریخ ۱۵ آبان ماه است و پایان رای دهی ۵ آذر ماه خواهد بود.

از آنجا که افراد جدید پس از خروج افراد برگزیده دوره های قبل، به فهرست اضافه شده اند، به منظور رعایت عدالت در احتساب آراء (میان کسانی که از دوره‌های قبل دارای رای هستند و افراد جدیدالورود که فاقد رای هستند) در ۱۰ روز اول، فقط رای دهی به افراد جدید امکان پذیر است و در ۱۰ روز دوم، امکان رای دهی برای تمام اسامی کارآفرینان حاضر در سامانه وجود دارد.

علاقه‌مندان می‌توانند از میان ۱۱۰ کارآفرین معرفی شده در سامانه حداکثر به ۱۰ نفر رای دهند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =