۱۵ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۰۴
کد خبرنگار: 2087
کد خبر: 84100071
۰ نفر

برچسب‌ها

فرماندار شاهرود: امروز ابتکار و تغییر سبک مدیریت ضرورت است

شاهرود- ایرنا- فرماندار شاهرود گفت: با توجه به شرایط کنونی حاکم مانند همه‌گیری ویروس کرونا، باید برای افزایش بازدهی کارها به دنبال نوآوری و ایجاد تغییر در سبک مدیریت بود

به گزارش ایرنا، نادر فخری پنجشنبه در نشست معرفی معاون جدید برنامه ریزی و توسعه فرمانداری ویژه شهرستان شاهرود، شیوع ویروس کرونا را نقطه عطفی برای تغییر بسیاری از برنامه ها و نیز سبک زندگی شخصی و کاری دانست و افزود: ما اکنون در حال گذر از وضعیت پیشین به موقعیتی جدید هستیم و از آنجایی که هیچ گاه شرایط به زمان قبل بازنمی گردد، باید بتوانیم خود را با آن تطبیق دهیم.

وی با بیان اینکه به دلیل نبود شناخت از این ویروس شرایط دشواری به وجود آمده است، تصریح کرد: از ۲۳ نوع جهش ژنتیکی کرونا چهار مورد مخصوص ایران است و این موضوع نشان می دهد که در مبارزه با ویروس کرونا هم نباید به خارجی ها امید داشت.

معاون استاندار سمنان یادآور شد: علاوه بر وجود تحریم ها باید همان گونه که مورد تأکید رهبر معظم انقلاب است، بر توانمندی های خود تکیه کنیم.

فخری اقدامات انجام شده در زمینه مبارزه با کرونا در شهرستان را خوب ارزیابی کرد و گفت: پایین تر بودن درصد فوت بیماران مبتلا به کووید۱۹ به نسبت میانگین کشوری نشان دهنده عملکرد خوب شهرستان به ویژه نیروهای بخش درمان است.

وی همچنین فراهم کردن مقدمات برگزاری ۲ انتخابات پیش رو را از جمله برنامه های مهم فرمانداری در ماه های آینده برشمرد و ابراز کرد: علاوه بر تلاش برای برگزاری انتخابات سالم و ایجاد زمینه مشارکت حداکثری، باید به اقتصاد و معیشت مردم نیز توجه شود.

فرماندار شاهرود راه اندازی بنگاه های راکد، رفع موانع تولید، افزایش ظرفیت بنگاه های اقتصادی و ایجاد بنگاه های جدید را از جمله سیاست های ابلاغی وزارت کشور به فرمانداری ها عنوان کرد و افزود: در این راستا در ۶ ماهه نخست امسال کارهای خوبی در شاهرود انجام شد و از جمله آن ها می توان به عملکرد ۵۲ درصدی حوزه اشتغال و دریافت رتبه نخست در بین دیگر شهرستان های استان اشاره کرد.

فخری همچنین یادآور شد: در کنار توجه به حفظ سلامت و امنیت مردم باید نظارت بر بازار نیز افزایش یابد.

گفتنی است در این نشست ابوطالب جلالی به عنوان معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری ویژه شاهرود معرفی شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha