۱۵ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۸:۲۰
کد خبرنگار: 1179
کد خبر: 84100060
۲ نفر

برچسب‌ها

 کشتی گیر ملی پوش خوزستانی کرونا گرفت

اهواز - ایرنا - امین میرزازاده دارنده مدال‌های طلا و برنز جوانان جهان در سال های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۷ و طلای رقابت‌های قهرمانی آسیا ۲۰۲۰ به بیماری کرونا مبتلا شده و هم اکنون در قرنطینه به سر می‌برد.

به گزارش ایرنا میرزازاده ورزشکار بااخلاق خوزستانی و قهرمان سنگین وزن کشتی فرنگی ایران که از شانس بالایی برای حضور در مسابقات جهانی و المپیک برخوردار است، کرونا گرفت.

این کشتی گیر گتوندی پس از پایان مسابقات لیگ برتر و اردوی تیم ملی که در تهران برگزار شد به کرونا مبتلا شد این در حالی است که میرزازاده باید برای حضور در پیکارهای جهانی در رقابت های گزینشی شرکت می کرد.

امین میرزازاده در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بعد از مسابقات لیگ و پیش از آغاز اردوی تیم ملی، تب و لرز گرفتم اما جواب تستم منفی شد به همین دلیل وارد اردوی تیم ملی شدم و تمریناتم را دنبال کردم زیرا مطمئن بودم که کرونا ندارم.

وی ادامه داد: با اینکه جواب تستم منفی بود اما همچنان تب و لرز و احساس بی حالی داشتم، وقتی دیدم که ۲ نفر از کشتی‌گیران هم تیمی ام جواب تستشان مثبت درآمد بار دیگر با هماهنگی آقای بنا سرمربی تیم ملی تست دادم که این بار جواب آزمایشم مثبت شد.

ملی پوش کشتی فرنگی کشورمان بیان کرد: بعد از پایان اردو با هماهنگی کادر فنی به گتوند برگشتم و اکنون در قرنطینه و در حال طی کردن دوران بیماری هستم. خوشبختانه شرایطم بهتر است و به ندرت سرفه دارم. 

میرزازاده افزود: پیش از من محسن نژاد و گرایی که هر سه در تیم ایران مال کنار یکدیگر هستیم و در یک خانه حضور داشتیم به بیماری کرونا مبتلا شده بودند. امیدوارم هر چا زودتر این بیماری ریشه کن شود و بتوانیم شاهد برگزاری تمام مسابقات ورزشی باشیم.

وی در خصوص عدم حضور در مسابقات انتخابی تیم ملی و شرکت در رقابت های جهانی گفت: متاسفانه مسابقات انتخابی تیم ملی را از دست دادم، من تابع دستورات کادر فنی هستم و هر جا صلاح بدانند در خدمت تیم ملی کشورم هستم. با توجه به زمان باقی مانده تا برگزاری مسابقات جهانی همه چیز به کادرفنی بستگی دارد و امیدوارم شرایطی مهیا شود تا بتوانم بار دیگر خودم را ثابت کنم.

رقابت های کشتی فرنگی جهان ۱۵ تا ۲۰ آذرماه به میزبانی صربستان برگزار خواهد شد. پیش از این مهدی محسن نژاد دیگر کشتی گیر استان به کرونا مبتلا شده بود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =