رایزنی جانشین وزیر دفاع ایران با وزیر کشور عراق درباره مسائل امنیتی

بغداد – ایرنا – جانشین وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران امروز پنجشنبه با وزیر کشور عراق درباره مسائل امنیتی و تبادل تجربیات بحث و گفت وگو کرد.

به گزارش ایرنا، در بیانیه دفتر «عثمان الغانمی» وزیر کشور عراق آمده است که الغانمی در جریان دیدار با هیئت عالی رتبه نظامی به ریاست سردار سرتیپ «قاسم تقی زاده» جانشین وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران و فلاح نژادی وابسته نظامی سفارت این کشور در بغداد شماری از مسائل مورد علاقه مشترک را مورد بحث و بررسی قرار داد.

این بیانیه افزود: الغانمی و هیات ایرانی در این دیدار همچنین تقویت همکاری مشترک در راستای تحقق منافع دو کشور همسایه و تقویت جنبه های مربوط به مسائل امنیتی و مبارزه با جرم و تروریسم و مبادله تجارب را مورد بحث و تبادل نظر قرار دادند.

جانشین وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران روز سه شنبه نیز با «قاسم الاعرجی» مشاور امنیت ملی عراق درباره راهکارهای ارتقای روابط بین دو کشور در بخش های مختلف بحث و گفت و گو کرده بود.

سردار سرتیپ تقی زاده و هیئت عالی رتبه همراه وی روز سه شنبه با هدف دیدار و گفت وگو با مقامات بلندپایه عراقی وارد بغداد شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =