وزیر صمت به مقام شامخ سپهبد شهید سلیمانی ادای احترام کرد

کرمان - ایرنا - وزیر صنعت، معدن و تجارت عصر امروز (پنجشنبه) با حضور در گلزار شهدای شهر کرمان با نثار فاتحه و گل، نسبت به مقام شامخ سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و شهدای این شهر ادای احترام کرد.

به گزارش ایرنا، علیرضا رزم حسینی روز پنجشنبه بعد از قرائت فاتحه بر مزار سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی و نثار گل با اهداف بلند شهدا تجدید میثاق کرد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت در آیین ادای احترام به شهدای کرمان در جمع خبرنگاران گفت: ما برای انقلاب اسلامی و استقرار نظام جمهوری اسلامی هزینه های زیادی پرداخت کردیم و شهدای زیادی از فرزندان این ملت با ایثار خودشان رفتند تا انقلاب اسلامی بماند.

وی افزود: وظیفه ما ادامه دادن راه شهدا است و همه مردم باید از رفاه نسبی برخوردار باشند و اگر بخواهیم این کشور باقی بماند جوان ها باید مشغول به کار باشند و همه برای ساختن کشور دست به دست یکدیگر بدهیم و هر کسی در جایگاه و مسئولیت خود در این راستا تلاش کند.

وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به مقام والای شهید سردار سلیمانی تصریح کرد: شهید سلیمانی شخصیت کم نظیر تاریخ ایران و متعلق به همه ملت است و دز همه کشورهای مستضعف و برای آزادیخواهان نام حاج قاسم تعریف می شود.

وی ادامه داد: حاج قاسم سلیمانی ۴۰ سال در همه جبهه ها و سنگرها حضور خالصانه، شجاعانه و با تدبیر داشت و ایشان با مردم متواضع بود و دوست داشت به جمع دوستان شهیدش بپیوندد و عاقبت بخیر شد.

در این آیین استاندار کرمان و جمعی از مسئولان استان، وزیر صنعت، معدن و تجارت را همراهی می کردند.

علیرضا رزم حسینی وزیر صنعت، معدن و تجارت در سفری ۲ روزه برای افتتاح قطعه نخست ابرپروژه انتقال آب خلیج فارس به سیرجان و نشست با فعالان اقتصادی استان کرمان شامگاه چهارشنبه وارد شهرستان سیرجان شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =