استاندار: تعامل خوبی میان دادگستری و دستگاه‌های اجرایی کردستان وجود دارد

سنندج‌ - ایرنا - استاندار کردستان گفت: تعامل و همفکری خوبی میان دادگستری استان و مجموعه دستگاه های اجرایی استان وجود دارد.

به گزارش ایرنا، بهمن مرادنیا روز پنجشنبه در آیین تودیع و معارفه رییس کل دادگستری استان کردستان اظهار داشت: مسوولان دادگستری همیشه پاسخگو بوده و در کمترین زمان مسائل رسیدگی شده است.

وی یادآور شد: از دادگستری این درخواست وجود دارد که ضمن توجه به سلامت مدیران که در راستای سیاست مبارزه با فساد دستگاه قضایی است،‌ برای اینکه مدیران فضای ریسک پذیری هم داشته باشند همکاری و همدلی برای انجام کارها بیشتر از قبل باشد.

مرادنیا تاکید کرد: بدون شک  این همکاری و همدلی باید با در نظر گرفتن حفظ بیت‌المال و حقوق عمومی باشد و تخطی از این اصول برای هیچکدام از کارکنان دولت قابل پذیرش نیست.

وی اضافه کرد: استان کردستان از نظر توسعه عقب مانده است و باوجود کارهای گسترده‌ای که از ابتدای انقلاب صورت گرفته اما هنوز نتوانسته‌ایم کردستان را استانی توسعه یافته بنامیم.

استاندار کردستان افزود: اقدامات خوبی به ویژه در حوزه زیرساخت استان در حال انجام است اما برای ایجاد تحول و رسیدن به توسعه مدنظر نیاز به کار و ریسک پذیری بیشتری از سوی مدیران وجود دارد.

در این آیین حجت‌الاسلام سید حسین حسینی به عنوان رییس کل جدید دادگستری کردستان معرفی و از خدمات محمدرضا مترقب تقدیر شد. محمدرضا مترقب از ۱۱ مهر سال ۹۷ عهده‌دار این مسوولیت بود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =

سرخط اخبار استان‌ها