تکریم خانواده شهدا تکلیف است

تهران - ایرنا- جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا با تاکید بر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت گفت: تکریم خانواده شهدا یک تکلیف است که باید بیش از پیش مورد اهتمام ویژه قرار گیرد.

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار "محمد شرفی" با تاکید بر اینکه دیدار با خانواده معزز شهدا، ایثارگران و جانبازان بایستی در جامعه نهادینه شود، اظهارداشت: شهدای گرانقدر با جانفشانی، ایثار، از خودگذشتی و حماسه‌آفرینی جان خود را در دفاع از خاک ایران اسلامی در طبق اخلاص گذاشتند و عزت، سربلندی، امنیت و آرامش را برای مردم فهیم و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به ارمغان آوردند به گونه ای که امنیت امروز ایران اسلامی مثال زدنی است و این مهم برای ما مایه افتخار است.

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا بر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه خصوصا در بین نسل جوان تاکید کرد و گفت: در راستای پاسداشت خون شهیدان و ادامه دادن راه این عزیزان نباید لحظه ای کوتاهی کنیم، شهدای والامقام با گذشت از رفاه و آسایش خود و سینه سپر کردن در برابر متجاوزان، اجازه تعدی و دست درازی به خاک این مرز و بوم را به دشمن ندادند.

وی با بیان اینکه رسیدگی به مشکلات خانواده شهدا باید در راس امور قرار گیرد، تصریح کرد: البته رسیدگی به امور شهدا در ناجا از اولویت است.

سردار شرفی ضمن دلجویی از خانواده معزز شهدا و ارج نهادن به صبر و استقامت این عزیزان اظهارداشت: برخود وظیفه میدانیم که در شادی و غم کنار خانواده بزرگوار شهیدان باشیم و هرگز شهدا و خانواده‌های گرانقدر آنان را فراموش نخواهیم کرد و قدردان ایثار و ازخودگذشتی شهدا هستیم.

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا امروز پنجشنبه با خانواده شهید "سیروس کلانتری" دیدار کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha