بیش از هزار تن روغن در بازار کرمانشاه توزیع می‌شود

کرمانشاه- ایرنا- رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کرمانشاه از توزیع بیش از هزار تن روغن در بازار استان خبر داد و گفت: این کار آغاز شده و همچنان ادامه خواهد داشت.

محسن دارابی روز پنجشنبه در جلسه ستاد تنظیم بازار استان در استانداری کرمانشاه اظهار داشت: روزانه مقدار زیادی روغن به فروشگاه های زنجیره ای تزریق می شود تا در اختیار مردم در نواحی مختلف کرمانشاه قرار گیرد.

وی ادامه داد: خوشبختانه با اقدامات انجام شده کرمانشاه التهاب روغن خوراکی را نداشت و مردم نیز به هیچ عنوان نگران کمبود نباشند چرا که به اندازه کافی و بیش از نیاز مصرف مردم روغن وجود دارد.

دارابی، همچنین از شناسایی ۱۰ هزار و ۵۷۹ انبار محل ذخیره ارزاق عمومی در استان خبر داد و از صاحیان آنها خواست تا اطلاعات مورد نیاز را به صورت مستمر در سامانه جامعی که طراحی شده وارد کنند که به عنوان محتکر شناخته نشوند.

توزیع ۲۳۰ تن مرغ منجد در کرمانشاه

رییس سازمان جهاد کشاورزی کرمانشاه نیز در این جلسه گفت: از ابتدای آبان تاکنون ۲۳۰ تن مرغ منجد در استان توزیع شده و این کار همچنان ادامه دارد.

نوربخش حاتمی با بیان اینکه هم اکنون ۳۳۶ تن مرغ منجد در سردخانه های استان نگهداری می شود، گفت: خوشبختانه به قدر نیاز مردم ذخیره سازی صورت گرفته و مشکلی از این بابت نداریم.

وی تصریح کرد: با افزایش جوجه ریزی ها به زودی قیمت مصوب مرغ گرم نیز اعلام می شود و انتظار می رود شاهد ثبات در این حوزه باشیم.