۱۵ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۵۹
کد خبرنگار: 2187
کد خبر: 84099955
۰ نفر

برچسب‌ها

سازمان دوم مدیریت بحران در ستاد بحران کاشمر تشکیل می شود

مشهد- ایرنا- معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری کاشمر از تشکیل سازمان دوم مدیریت بحران در دستگاه های عضو ستاد بحران این شهرستان به منظور پوشش بحرانهای دو شهرستان کاشمر و کوهسرخ خبر داد.

مهدی نایه‌در در جلسه ستاد پیشگیری هماهنگی و برنامه ریزی عملیات پاسخ به بحران شهرستان با اشاره به این که در سال زراعی ۹۸-۹۹ بیشترین میزان بارش طی ۲۲ سال گذشته در این شهرستان رخ داده است افزود: به استناد اطلاعیه اداره هواشناسی در شهرستان ۳۴۴.۱ میلیمتر بارش داشتیم که ۲۱ درصد نسبت به سال زراعی قبل افزایش داشته است.

وی ادامه داد: پیش‌بینی می شود بارندگی‌ها در پاییز امسال نسبت به پارسال کاهش یابد.

معاون فرماندار کاشمر گفت: باید وضعیت پل‌های کم‌ارتفاع به منظور جلوگیری از مسدود شدن و انحراف آب به مناطق جمعیتی و کشاورزی  رصد و بازبینی شود و با متجاوزین به‌منظور جلوگیری از تخلیه نخاله‌های ساختمانی در آبراهه‌ها و مناطق ممنوعه برخورد قانونی صورت پذیرد.

نایه در با اشاره به افزایش نفوذ گازرسانی در سطح شهرستان کاشمر و احتمال وقوع گازگرفتگی افراد گفت: شهرداری کاشمر ویدیوهایی آموزشی در این خصوص تهیه و منتشر کند تا احتمال وقوع خطر به حداقل برسد.

وی تجهیز یکی از روستاهای شهرستان کاشمر به دستگاه هشدار سیل را در راستای کسب آمادگی از ضروریات مقابله با سیل و از عوامل کاهش خسارت‌های سیل د این شهرستان برشمرد.

کاشمر در فاصله ۲۲۸ کیلومتری جنوب غرب مشهد قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =