چابهار نیازمند ۱۵۰۰ تخت بیمارستانی تا رسیدن به شاخص کشوری است

چابهار- ایرنا- نماینده مردم حوزه انتخابیه چابهار گفت: چابهار با توجه به کمبود امکانات بهداشتی ودرمانی و خدمات‌دهی بیمارستان امام علی(ع) به بیش از ۷۰۰ هزار نفر، تا رسیدن به شاخص استاندارد کشوری در حوزه سلامت نیازمند یکهزار و۵۰۰ تخت بیمارستانی جدید است.

معین‌الدین سعیدی در بازدید نایب رییس مجلس شورای اسلامی از بیمارستان چابهار اظهار داشت: این شهرستان از نظر شاخص های سلامت در رتبه های پایین و از نظر پزشک و کادر بهداشتی ودرمانی در کمبود قرار دارد.

وی بیان کرد: کمبودهای بهداشتی ودرمانی در جنوب سیستان وبلوچستان خیلی زیاد است و باید برای رسیدن به حداقل ها در حوزه بهداشت ودرمان تلاش شود تا مردم از خدمات مناسبی در این حوزه بهره مند شوند.

وی از حضور مسوولان در منطقه برای پیگیری مسائل و مشکلات قدردانی کرد و افزود: حضور مسوولان در شهرها و روستاهای مختلف استان می تواند آنان را با مسائل و مشکلات بهتر و بیشتر آشنا کند. 

سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی ادامه داد: حضور وزیر راه وشهرسازی و نایب رییس مجلس شورای اسلامی که همراه با افتتاح و کلنگ زنی ۲۴ طرح بزرگ و مهم و از آرزوهای دیرینه مردم بود نشان دهنده توجه مسوولان به استان سیستان‌وبلوچستان است.

وی ریل گذاری راه آهن را یکی دیگر از دستاوردهای مهم دولت عنوان و از دولتمردان قدردانی کرد.

 نماینده مردم چابهار، نیکشهر، کنارک، قصرقند و دشتیاری گفت: مهمترین درخواست مردم در حوزه بهداشت ودرمان تکمیل بیمارستان ۵۴۰ تختخوابی چابهار و به سرانجام رساندن پروژه های نیمه تمام است که امیدواریم هر چه سریعتر محقق شود.

به گزارش ایرنا وزیر راه و شهرسازی و نایب رییس مجلس شورای اسلامی روزچهارشنبه وارد چابهار شده و ضمن شرکت در مراسم افتتاح و کلنگ زنی طرح های مختلف، از چند طرح ملی و مهم از جمله بندرشهید بهشتی بازدید کردند. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =