دندانپزشکان به خانواده های محروم کرجی خدمات ارائه کردند

کرج - ایرنا - دندانپزشکان البرز با حضور در قرارگاه جهادی صاحب الامر (عج) هیات رزمندگان نورالشهدای کرج به خانواده های محروم و نیازمند کرجی خدمات درمانی رایگان ارایه کردند.

مسوول قرارگاه جهادی صاحب الامر (عج) هیات رزمندگان نورالشهدای کرج روز پنجشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: امروز در اقدامی هماهنگ، حدود ۱۰۰ نفر از اعضای خانوارهای کم برخوردار و آسیب دیده کرجی که نیاز به خدمات دندانپزشکی داشتند مورد درمان قرار گرفتند.

عبدالله دارایی افزود: در این اقدام ۲ دندانپزشکی جهادی در این مرکز مستقر و خدمات رایگان خود را از جمله کشیدن دندان، درمان ریشه، ترمیم دندان، پرکردن و جراحی انجام دادند.

وی هدف از این طرح را ارتقای سطح سلامت قشر محروم جامعه عنوان کرد و اظهار داشت: تمام افرادی که توسط تیم دندان‌پزشکی معاینه می‌شوند از افراد تحت پوشش کمیته امداد، بهزیستی، مؤسسات خیریه و یا افرادی هستند که هنوز در این مراکز ثبت نشده و توسط جهادگران این قرارگاه شناسایی شده اند.

دارایی اضافه کرد که در نظر داریم این خدمات درمانی را در هفته های آینده و با تعداد بیشتری از دندانپزشکان ادامه دهیم.

قرارگاه جهادی صاحب الامر (عج) هیات رزمندگان نورالشهدای کرج بالغ بر ۳۰ گروه جهادی خدمات رسان دارد که همواره بر اساس نیاز، در مناطق محروم و کم برخوردار درون و برون استانی همچون کرمان، چهارمحال و بختیاری،‌شهرکرد و... خدمات ارزنده ای را در بخش های مختلف عمرانی،‌ فرهنگی،‌ درمانی و آموزشی ارایه کرده است. 

بسیج جامعه پزشکی همواره جزو نخستین گروه هایی است که در حوادث مختلف از جمله سیل و زلزله پای کاراست و به صورت خودجوش اقدام به فعالیت و خدمات رسانی می کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =