فرمانده مرزبانی ناجا: ۵۶ هزار راس دام قاچاق کشف شد

تهران - ایرنا- فرمانده مرزبانی ناجا از کشف بیش از ۵۶ هزار راس دام قاچاق توسط مرزبانان نیروی انتظامی در مرزهای کشور طی امسال خبر داد.

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس سردار احمدعلی گودرزی روز پنجشنبه در تشریح فعالیت های امسال مرزبانان نیروی انتظامی اظهار کرد: طرح‌های مبارزه با قاچاق کالا و ارز با هدف مبارزه بی امان با پدیده شوم قاچاق در راستای تحقق منویات و فرامین مقام معظم رهبری امام خامنه ای و تحقق شعار سال، از اولویت‌های جدی مرزبانان نیروی انتظامی بوده و موضوع همواره در دستور کار قرار دارد.

فرمانده مرزبانی ناجا افزود: طی این مدت با هدایت و برنامه‌ریزی‌های انجام شده در طرح‌های مختلف، مرزبانان غیور موفق شدند ۵۶ هزار و ۶۶۶ راس دام (افزایش ۱۳ برابری کشف احشام قاچاق)، ۱۰ میلیون و ۶۸۵ هزار و ۵۵۱ میلیون لیتر سوخت از نوع گازوئیل، بیش از ۱۱ میلیون اقلام دارویی، ۴ میلیون و ۶۵۸ هزار و ۱۲۹ کیلوگرم پودر نیروزا و یک میلیون و ۵۰۹ هزار و ۶۳۲ قلم لوازم آرایشی قاچاق را کشف کنند.

گودرزی تصریح کرد: مرزبانان نیروی انتظامی با اشراف اطلاعاتی، کوچکترین تحرکات در مرزها را زیر نظر گرفته و با هرگونه اقدام سودجویانه، قاطعانه برخورد خواهند کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =