آمریکا یک پایگاه رسانه ای کتائب حزب الله عراق را مسدود کرد

بغداد - ایرنا- دولت آمریکا در ادامه اقدامات خود علیه فعالیت های رسانه ای نیروهای مقاومت اسلامی در عراق، یک پایگاه رسانه ای وابسته به «کتائب حزب الله» عراق را مسدود کرد.

به گزارش ایرنا، برخی منابع خبری عراق امروز پنجشنبه گزارش دادند که دولت آمریکا سایت «الانصار» را در راستای اقدامات خود علیه رسانه های مقاومت عراق مسدود کرده است.

به گفته این رسانه ها، کاربران هنگام ورود به لینک سایت الانصار با پیام دولت آمریکا مبنی بر مسدود شده این سایت روبرو می شوند.

دولت آمریکا ۲۴ مهرماه نیز پایگاه رسانه‌ای گروه مقاومت اسلامی کتائب حزب الله عراق را مسدود کرده بود.

پیش از این نیز وزارت دادگستری آمریکا در اول سپتامبر گذشته (۱۱ شهریور ۹۹) پایگاه رسانه ای شبکه تلویزیون «الاتجاه» عراق ارگان خبری وابسته به کتائب حزب الله عراق را بسته بود.

با وجود بسته شدن سایت‌ها و رسانه‌های این گروه‌های مقاومت، جریان خبری وابسته به مقاومت هر روز شیوه‌های جدیدی در خبررسانی ابداع می‌کند که آخرین مورد آن، کانال خبری «صابرین نیوز» است که به دلیل شیوه تازه این رسانه در افشا کردن سیاست‌های مخرب آمریکا در عراق و بازتاب فعالیت‌های گروه های مقاومت، اهتمام و توجه رسانه‌ها را به خود در داخل و خارج عراق معطوف کرده است.

کانال‌های خبری «تری»، «ربع الله» و «الجداحه» از دیگر منابع خبری هستند که به پوشش فعالیت‌های گروه‌های مقاومت و رصد تحرکات آمریکایی‌ها در عراق اهتمام می‌دهند و توجه رسانه‌های معتبر را به خود جذب کرده‌اند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =