قائم مقام مجمع خیرین سلامت کشور بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت

تهران - ایرنا- معاون مشارکت‌های مردمی و رسانه مجمع خیرین سلامت کشور از درگذشت قائم مقام این مجمع بر اثر ابتلا به کرونا خبر داد.

به گزارش ایرنا، سید محمد طباطبایی معاون مشارکت‌های مردمی مجمع خیرین سلامت روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران از درگذشت سید عباس پورهاشمی قائم مقام مجمع خیرین سلامت کشور بر اثر ابتلا به بیماری کرونا خبر داد و گفت: مرحوم پورهاشمی یکی از بنیانگذاران مجمع خیرین سلامت کشور و موسسه عترت فاطمی و از امدادگران مخلصی بودند که خدمات زیادی در حوزه کمک به ایتام و محرومین بر جای گذاشتند.

معاون مشارکت‌های مردمی مجمع خیرین سلامت با بیان اینکه خدمات مرحوم پورهاشمی برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا از ابتدای شیوع این بیماری از اذهان پاک نمی‌شود، تصریح کرد: مرحوم پورهاشمی رییس پیشین مناطق محروم و کمتر توسعه یافته ریاست جمهوری و از تلاشگران کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) بود که برای ریشه کنی کرونا تلاش زیادی داشت و در جلسات مختلفی در استان های مختلف داشتند.

طباطبایی گفت: با توجه به وضعیت قرمز شیوع کرونا در تهران مراسمی به صورت تجمعی تا پایان شیوع این ویروس منحوس از طرف خانواده مرحوم پورهاشمی برگزار نمی‌شود و قطعا بعد ریشه کنی این ویروس مراسم بزرگداشتی برای این خادم محرومان برگزار خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =

سرخط اخبار جامعه