پلمب اصناف و دستگیری سارق در تالش

آستارا - ایرنا - ماموران بهداشت محیط تالش چهار واحد صنفی ناقض پروتکل‌های بهداشتی بازدارنده شیوع کرونا را پلمب کردند و نیروی انتظامی این شهرستان نیز یک سارق سابقه‌دار لوازم داخل خودرو را دستگیر کرد.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان تالش روز پنجشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: در پی تشدید نظارت های بهداشتی ظرف یک هفته گذشته ۴۷۹ بار از اداره ها، دفاتر پیشخوان دولت، مساجد، بانک ها، جایگاه های سوخت، مدارس، پاساژها، فروشگاه های زنجیره ای، خوار و بار فروشی ها، نانوایی ها، رستوران ها ، دارو خانه ها، مطب ها، صنایع تولیدی و کشاورزی و دامپروری، کارگاه ها و صنایع کوچک و معادن و مراکز معاینه فنی بازدید شد.
بختیار حیدرنیا افزود: ماموران بهداشت در این بازدید ها به متصدی ۱۰۲ واحد به دلیل ماسک نزدن و رعایت نکردن فاصله گذاری اجتماعی اخطار کتبی دادند و چهار واحد صنفی متخلف نیز پلمب شد.

شیوع بیماری کرونا که بیش از ۲۰۰ کشور جهان را درگیر خود کرده، در همه جا خسارات جانی و مالی به جا گذاشته و بهترین راهکار مقابله با آن رعایت پروتکل های بهداشتی است.

فرمانده نیروی انتظامی تالش از دستگیری سارق لوازم داخل خودرو با ۶ فقره سابقه سرقت در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ حسین جمال دار گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت لوازم داخل خودرو در سطح شهرستان تالش، روز گذشته ماموران کلانتری ۱۱ با تحقیقات و اقدامات پلیسی، متهم را شناسایی و با هماهنگی قضایی دستگیر کردند.

وی ادامه داد: متهم ۶۲ ساله در تحقیقات پلیس، به ۶ فقره سرقت لوازم داخل خودرو در تالش اعتراف کرد و با تکمیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.
فرمانده انتظامی تالش نصب تجهیزات بازدارنده را در پیشگیری از سرقت مؤثر دانست و از شهروندان خواست، علاوه بر خودداری از پارک خودرو در مکان‌های خلوت و تاریک، در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک، مراتب را بلافاصله از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.
شهرستان تالش با ۲۰۰ هزار نفر جمعیت و بخش های مرکزی، اسالم، حویق و کرگانرود در ۱۱۰ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =