نظرات تشکل های دانش آموزی در تصمیم سازی استفاده می شود

رشت - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش گیلان با بیان اینکه تشکل های دانش آموزی برای ما مهم است، گفت: از نظرات و پیشنهادات تشکل های دانش آموزی در تصمیم سازی ها استفاده می کنیم.

به گزارش ایرنا، محمد رحمتی روز پنجشنبه در نشست تشکل های دانش آموزی گیلان با آیت الله رسول فلاحتی امام جمعه رشت و نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه مطالبه گری دانش آموزان لذت بخش است، افزود: تقویت دانش آموزان مطالبه گر از فلسفه های وجود تشکل های دانش آموزی است.

وی پرورش دانش آموزان با اندیشه و تفکر را از برکات انقلاب اسلامی عنوان و تصریح کرد : همه تلاش ما در آموزش و پرورش نیز تعلیم و تربیت دانش آموزان مومن، انقلابی و مسئولیت پذیر است.

وی در ادامه با اشاره به تعلیم و تربیت دانش آموزان با توجه به شرایط کرونا خاطر نشان کرد: آموزش حضوری دانش آموزان بهترین نوع آموزش است اما با توجه به شیوع ویروس کرونا خانواده ها از حضور دانش آموز در مدارس نگران هستند.

رحمتی با تاکید بر اینکه آموزش به هیچ وجه تعطیل نیست، اضافه کرد: آموزش به صورت حضوری با حضور دانش آموزان در مدارس و به صورت غیرحضوری از طریق شبکه شاد انجام می گیرد و معلمان بدون وقفه برای آموزش تلاش می کنند.

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان با بیان اینکه پروتکل های بهداشتی در مدارس به خوبی رعایت می شود و جای نگرانی نیست، اظهار داشت: خوشبختانه هیچ گزارشی مبنی بر ابتلای معلم و یا دانش آموزی در مدرسه به بیماری کرونا  نداشته ایم.

۱۳ نفر از دانش آموزان عضو تشکل های دانش آموزی گیلان شامل اعضای اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، بسیج دانش آموزی، جمعیت جوانان هلال احمر و سازمان دانش آموزی به همراه محمد رحمتی مدیرکل آموزش و پرورش استان به مناسبت سیزدهم آبان روز دانش آموز و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی امروز "پنجشنبه" با آیت الله رسول فلاحتی امام جمعه رشت و نماینده ولی فقیه در گیلان دیدار کردند.

استان گیلان با دو و نیم میلیون نفر جمعیت ، دارای افزون بر ۳۶۸ هزار دانش آموز است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =

سرخط اخبار استان‌ها