نقل و انتقال دوم مسکن‌های مهر به صورت آزمایشی در پست سمنان اجرایی می‌شود

سمنان- ایرنا- سرپرست اداره کل پست استان سمنان گفت: نقل و انتقال دوم مسکن مهر برای اولین بار در کشور به صورت آزمایشی در استان سمنان با همکاری این اداره‌ کل اجرایی می‌شود.

حمید آقاجانی روز  پنجشنبه در آیین تودیع و معارفه مدیرکل پست استان سمنان در سالن اجتماعات این اداره کل ابراز داشت: در طرح نقل و انتقال ثانویه مسکن مهر، مالک و خریدار به همراه مدرک های لازم به پست مراجعه  می‌کنند و اداره کل پست استان سمنان مدارک را برای طی مراحل قانونی و اداری به دفترخانه و مسکن و شهرسازی ارسال می‌کند.

وی ادامه داد: اجرای طرح نقل و انتقال ثانویه مسکن مهر به وسیله اداره کل پست استان سمنان موجب تسریع و تسهیل در امور می‌شود.

سرپرست اداره کل پست استان سمنان تصریح کرد: انجام کارها به صورت نیابتی از سوی اداره کل پست علاوه بر تسهیل و تسریع در ارائه خدمات و ارتقای رضایت‌مندی، با کاهش مراجعات حضوری موجب افزایش شفافیت کاری می‌شود.

وی بیان کرد: توسعه خدمات اداره کل پست استان سمنان در زمینه خدمات نیابتی از برنامه‌ها و رویکردهای اصلی است که با جدیت دنبال می‌شود.

آقاجانی یادآور شد: در خدمات نیابتی افراد با مراجعه به مراکز پست از خدمات سازمان‌ها بهره‌مند می‌شوند و ارتباط خدمات گیرنده و سازمان‌ها کاهش می‌یابد که این طرح بر ارتقای خدمت رسانی می‌افزاید.

وی اضافه کرد: سازمان پست با دانشگاه‌های آزاد سراسر کشور قرارداد همکاری امضا کرده است و دانشجویان با در دست داشتن مدارک و مراجعه به پست از ثبت نام در سامانه دانشگاه مورد نظر می‌توانند مراحل ثبت نام خود را بدون مراجعه حضوری به دانشگاه تکمیل کنند.

وی خاطرنشان کرد: برخی دانشگاه‌های دولتی با پست قرارداد همکاری امضا کرده‌اند و دانشجویان می‌توانند از خدمات پست برای ثبت نام بهره‌مند شوند.

سرپرست اداره کل پست استان سمنان اظهار داشت: توسعه خدمات پستی به منظور ارتقای کیفیت خدمات رسانی به شهروندان در دستور کار این اداره کل است.

نصرت الله مشیری پیش از این مدیرکل پست استان سمنان بود که در حضور حسن عمیدی مدیر کل دفتر مدیرعامل، امور استان‌ها و ارتباطات پست ایران و با حضور ویدئوکنفرانسی دیگر همکاران از زحمات سه‌ساله‌اش در این سمت قدردانی شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =