مجمع نمایندگان استان زنجان آماده رفع مشکلات هلال احمر هستند

زنجان - ایرنا - نماینده مردم شهرستان خدابنده در مجلس شورای اسلامی گفت: مجمع نمایندگان استان زنجان آماده حل مشکلات هلال احمر این استان در بخش‌های مختلف هستند.

سید البرز حسینی روز پنجشنبه در دیدار با مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان افزود: هم اکنون بیش از ۱۴ هزار نفر اعم از اعضای داوطلبان، امدادگران و جوانان در راستای تحقق اهداف هلال احمر با این مجموعه انسان دوستان دوستانه فعالیت دارند.
وی تصریح کرد: با توجه به ماموریت و رسالتی که هلال احمر استان دارد، این نهاد در موقعیت ها و شرایط غیرمترقبه همواره کمک حال شهروندان بوده و کمک های انسان دوستانه رضایت بخشی را ارایه کرده است.
حسینی با بیان اینکه ارایه خدمات در بخش های مختلف و امدادرسانی در حوادث غیرمترقبه به بخش عظیمی از هموطنان از ماموریت های اصلی جمعیت هلال‌احمر محسوب می شود، خاطرنشان کرد: هلال احمر استان زنجان جزو مجموعه هایی است که همواره در امدادرسانی حوادث غیرمترقبه در خط مقدم قرار دارد و در انجام وظایف خود منشاء اثرات مثبت و مهمی بوده است.
نماینده مردم شهرستان خدابنده در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه روزهای خوبی از نحوه عملکرد جمعیت هلال احمر استان زنجان در اذهان مردم است، گفت: استان زنجان همواره حوادث غیرمترقبه ای را تجربه کرده که مهمترین آن زلزله سال ۶۹ طارم بود که هلال احمر با استفاده از ظرفیت و پتانسیل نیروی انسانی در خط مقدم امداد و کمک رسانی به زلزله زدگان قرار داشت. 
حسینی ادامه داد: همیشه با توجه به پتانسیل موجود در هلال احمر و وجود روح کمک و  امدادرسانی به افراد متاثر از حوادث و مخاطرات، این مجموعه سابقه مهم و قابل توجهی به لحاظ آموزش، توانمندی نیروی انسانی و شیوه مدیریتی دارد.
وی با ابراز امیدواری از اینکه در آینده جمعیت هلال احمر به توانمندی بالاتری برسد، گفت: مجمع نمایندگان استان زنجان آماده است در جهت رفع مشکلات هلال احمر با همکاری مجموعه های بالادستی قدم مثبتی بردارند.
حسینی اظهار داشت: نمایندگان شهروندان استان زنجان در مجلس شورای اسلامی در تلاش برای رفع مشکلات سخت افزاری، فضای فیزیکی، امکانات و تجهیزات، منابع مالی هستیم.
 وی خاطرنشان کرد: به عنوان یک شهروند حقیقی و حقوقی که  منتخب شهروندان در مجلس شورای اسلامی هستم  از جمعیت هلال احمر که خدمات آن انسان دوستانه است، قدردانی می کنم.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان نیز در این دیدار به پتانسیل ها و ظرفیت های موجود در این مجموعه اشاره کرد و افزود: سالن همایش های بین المللی هلال احمر پس از ۳۰ سال نوسازی و بازسازی شد.
شهرام میرزایی اظهار داشت: این سالن حدود یکهزار نفر ظرفیت برای برگزاری مراسم های ملیف مذهبی، همایش و جشنواره های استانی و کشوری دارد.
وی به توانمندی هلال احمر در مقابله با سوانح و حوادث غیرمترقبه اشاره کرد و افزود: با همکاری پرسنل مجموعه هلال احمر، امدادگران، داوطلبان و جوانان در تحقق اهداف و برنامه ها به خوبی عمل کرده ایم.
نماینده مردم شهرستان خدابنده در مجلس شورای اسلامی و هیات همراه از بخش های مختلف هلال‌احمر بازدید کردند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =