۱۵ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۲:۰۶
کد خبرنگار: 2506
کد خبر: 84099730
۰ نفر

برچسب‌ها

آل‌کثیر: هرچه در قلبم بود را گفتم

تهران- ایرنا- مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس پس از حضور در جلسه تجدید نظر خواهی و استنیاف AFC، گفت: هرچه در قلبم بود را در جلسه گفتم و امیدوارم تصمیم کنفدراسیون آسیا خِیر باشد.

به گزارش ایرنا؛ جلسه تجدیدنظر خواهی و استیناف کنفدراسیون فوتبال آسیا در خصوص رای پرونده «عیسی آل‌کثیر» با حضور مسوولان بین الملل و حقوقی پرسپولیس در محل ساختمان این باشگاه برگزار شد.

آل‌کثیر در پایان این جلسه در پاسخ به سوالات مکرر خبرنگاران، گفت: توضیحاتم را ارائه کرده و چیزی که در قلبم بود را گفتم. این جلسه به صورت آنلاین برگزار شد و باشگاه دفاعیات خود را ارائه کرد. من قصدی نداشتم و دلیل این خوشحالی را بارها توضیح داده‌ام.

وی زمانی‌که با اصرار و سوالات تکراری خبرنگاران مواجه شد، توضیح داد: صحبت‌های جلسه محرمانه است و نمی‌توانم بیشتر توضیح بدهم. ما تلاشمان را انجام دادیم و تصمیم با کنفدراسیون آسیا است و ان‌شالا که تصمیم آنان خِیر باشد.

مهاجم پرسپولیس در خصوص اینکه برخی سایت‌ها اعلام کردند او بخشیده شده است، اظهار داشت: نمی‌دانم سایت‌ها این خبرها را از کجا می‌آوردند. هنوز نمی‌دانم از چه زمانی می‌توانم پرسپولیس را همراهی کنم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =