مسابقات قهرمانی دوچرخه سواری تریال و لیگ برتر به تعویق افتاد

زنجان - ایرنا - رییس هیات دوچرخه سواری استان زنجان گفت: زمان برگزاری مسابقات قهرمانی دوچرخه سواری تریال و مرحله سوم لیگ برتر به علت شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاد.

فرهاد عصفوری، روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: مسابقات دوچرخه سواری تریال و لیگ برت  قرار بود به ترتیب در همدان و مازندران (رامسر) برگزار شود که فدراسیون این رشته ورزشی به دلیل شیوع کرونا این رقابت ها را لغو کرد.

وی با بیان اینکه برگزاری این مسابقات به زمان دیگری موکول خواهد شد، اظهار داشت: دوچرخه سواران زنجان برای شرکت در این رقابت ها، آماده بودند اما متاسفانه شرایط موجود ناشی از این ویروس منحوس، اجازه برگزاری را نداد.

عصفوری، تصریح کرد: مسابقات انتخابی استان برای تعیین نفرات برتر اعزامی به رقابت های تریال برگزار نشد اما زنجان برای حضور در مرحله سوم لیگ برتر دوچرخه سواری کورسی آماده بود که به هرحال فدراسیون به علت رعایت دستورالعمل های ابلاغی از سوی ستاد ملی مدیریت مقابله با ویروس کرونا از برگزاری آن خودداری کرد تا جان ورزشکاران با تهدید و خطر مواجه نشود.

رییس هیات دوچرخه سواری استان زنجان با بیان اینکه مرحله نخست و دوم رقابت های لیگ برتر دوچرخه سواری به ترتیب شهریور و مهر ماه امسال در اصفهان (گلپایگان) و آذربایجان‌شرقی برگزار شد، گفت: هادی حسینی، کریم خرمی، مرتضی جعفرزاده، مهدی محمدی، محمدرضا ادهمی، بهرام نجفی و پیام فخری، ترکیب تیم زنجان در این دوره از رقابت های لیگ هستند.

عصفوری افزود: علی سپهری، حسین توکلی و سیروس اسکندری، نیز به عنوان مربی و سرپرست، ورزشکاران اعزامی از زنجان به این رقابت ها را که در ۲ ماده تایم تریل و استقامت جاده برگزار می شود، هدایت و همراهی می کنند.  

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =