۱۵ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۱:۳۹
کد خبرنگار: 1447
کد خبر: 84099654
۰ نفر

برچسب‌ها

۶۳ واحد صنفی دلفان پلمب شد

خرم‌آباد - ایرنا - فرماندار دلفان گفت: ۶۳ واحد صنفی این شهرستان به دلیل نقض محدودیت‌های اعلام شده و رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی مقابله با کرونا طی هفته گذشته شناسایی و پلمب شد.

حشمت بهمنی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بازار دلفان اکنون تعطیل است و چنانچه مابقی اصناف پرخطر نیز نسبت به رعایت بهداشت کرونا بی‌توجه باشند برخورد لازم در قبال آنان صورت می‌گیرد.

وی با اشاره به وضعیت قرمز شیوع کرونا در دلفان ادامه داد: توجه به شرایط فوق حاد کرونا، نظارت بر فعالیت اصناف و تعطیلی بازار به صورت مستمر با همکاری اتاق اصناف، اماکن، شبکه بهداشت و درمان، فرمانداری و نیروی انتظامی اعمال می‌شود.

فرماندار دلفان گفت: باوجود اعلام تعطیلی بازار از روزهای گذشته اما برخی اصناف فعالیت و مردم نیز بدون توجه به خطر کرونا همچنان در مراکز خرید حضور داشتند که با تشدید نظارت ها، نسبت به این تخلفات برخورد شد.

وی تاکید کرد: استفاده از ماسک و پرهیز از ترددهای غیرضروری، راهکار جدی و مورد تاکید برای مقابله با شیوع کرونا است که مردم باید با رعایت این موارد، زنجیره انتقال ویروس را قطع کنند.

لرستان هم اکنون در وضعیت فوق قرمز شیوع کرونا است، پنج شهرستان دلفان، الیگودرز، دورود، پلدختر و کوهدشت در وضعیت فوق حاد شیوع کرونا هستند و محدودیت های آنها از جمله تعطیلی بازار همچنان برقرار است.

تا ۱۲ آبان ماه ۴۲ هزار و ۹۳۸ مورد مثبت کرونا در لرستان شناسایی شده که از این تعداد ۸۵۷ نفر جان باخته اند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =