برخورد با دستگاه‌های اجرایی ناقض دستورالعمل کرونایی در قم

قم - ایرنا - معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری قم گفت: نظارت ها و برخورد جدی با دستگاه های اجرایی ناقض دستورالعمل های ابلاغی در زمینه پیشگیری و مقابله با کرونا در این استان تشدید خواهد شد.

به گزارش روز پنجشنبه روابط عمومی استانداری قم، محمد رضا گروسی طی ابلاغ بخشنامه ای سه بندی خطاب به مدیران دستگاه های اجرایی استان موضوع ضرورت اجرای دقیق بخشنامه ها و دستورالعمل های ابلاغی ستاد ملی مدیریت کرونا و مصوبه های ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان را مورد توجه قرار داده است.

وی ادامه داد: به استناد بخشنامه شماره ۲۹۰۸۲۳ مورخ پنجم شهریورماه ۹۹ سازمان امور اداری و استخدامی کشور در خصوص اعمال مجازات تخلف های ناشی از رعایت نکردن شیوه نامه های بهداشتی با توجه به این که مسئولیت مستقیم اجرای موارد ذکر شده در این بخشنامه با مدیر دستگاه اجرایی می باشد لذا در صورت مشاهده تخلف در نوبت اول گزارش آن توسط دانشگاه علوم پزشکی به مدیر دستگاه اعلام و رونوشتی از آن به استانداری ارسال خواهد شد.

وی اضافه کرد: در صورت تکرار تخلف، عدم تمکین یا مشاهده موارد جدید توسط دانشگاه علوم پزشکی به استانداری اعلام می شود و پس از تذکر کتبی به مدیر دستگاه توسط استانداری رونوشتی از آن در اختیار ستاد مرکزی دستگاه اجرایی وزارتخانه و یا سازمان قرار خواهد گرفت.

وی افزود: همچنین در صورت مشاهده و اعلام تخلف در بار سوم، گزارش تخلف صورت گرفته توسط دفتر بازرسی استانداری به هیات بدوی رسیدگی به تخلفات اداری دستگاه در محل ستاد وزارتخانه و سازمان ارسال خواهد شد.

معاون استاندار قم تاکید کرد: علاوه بر گزارش های واصله توسط بازرسان اعزامی، مواردی از قبیل گزارشات مردمی،تماس های واصله و پاسخ ندادن به موقع به مکاتبه ها نیز ملاک عمل خواهد بود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =