۱۵ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۶:۰۵
کد خبرنگار: 2058
کد خبر: 84099551
۰ نفر

برچسب‌ها

هوای مشهد در مدار ناسالمی قرار دارد

مشهد- ایرنا- کارشناس پیش‌بین اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: شاخص کیفیت هوای مشهد تا ظهر روز شنبه آینده همچون ۶ روز پیش از آن همچنان در مدار ناسالمی برای گروههای حساس قرار دارد.

محمد غیوری روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بهتر است کودکان، افراد دارای بیماریهای زمینه‌ای تنفسی و سالخوردگان به ویژه در ساعات میانی روز از منزل خارج نشوند.

وی ادامه داد: در شبانه روز گذشته قوچان با یک درجه و داورزن با ۲۸ درجه سانتیگراد بالای صفر به ترتیب سردترین و گرمترین نقاط استان خراسان رضوی بوده‌اند و دمای هوای مشهد نیز در این مدت بین پنج تا ۲۳ درجه سانتیگراد در نوسان بوده و بیشترین شدت وزش باد از تایباد و بجستان با سرعت ۴۰ کیلومتر در ساعت گزارش شده ‌است.

 کارشناس پیش‌بین اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: امروز و فردا در استان خراسان رضوی آسمانی صاف و جوی پایدار پیش بینی شده است و از اواخر وقت فردا اندکی ابرناکی انتظار می‌رود.

غیوری افزود: روز شنبه نیز آسمان خراسان رضوی تمام ابری است و در روزهای  یکشنبه تا دوشنبه نیز دمای هوای استان خراسان رضوی بین ۶ تا ۱۰ درجه کاهش می‌یابد و این کاهش دما در مناطق شمالی محسوس‌تر خواهد بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =