پیشکسوت استقلال: نادری با پیراهن من به تیم ملی می‌رسد

تهران- ایرنا- پیشکسوت استقلال گفت: «محمد نادری» می‌تواند کاری کند تا هواداران همیشه از او به نیکی یاد کنند. امیدوارم او با پیراهن شماره ۲ استقلال به تیم ملی برسد.

«امیر حسین صادقی» مدافع ‌سال‌های نه چندان دور استقلال از محمود فکری به عنوان گزینه مناسب آبی‌پوشان یاد می‌کند. او بر این باور است فکری این توانایی را دارد استقلال را پس از سال‌ها در لیگ برتر به موفقیت برساند.

صادقی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا درباره شرایط استقلال در  لیگ بیستم حرف زد که مشروح این گفت و گو در زیر از حضورتان خواهد گذشت.

استقلال برای حضور در لیگ بیستم آماده است؟

این پرسشی است که مربیان استقلال باید به آن پاسخ دهند اما شواهد و قرائن حکایت از این دارد استقلال مشکلی برای شروع بازی‌ها نخواهد داشت. من چند روز پیش در محل تمرینات استقلال شرکت کردم و لذت برد.

دلیل این لذت بردن چه بود؟

بازیکنان و مربیان با انگیزه و هیجان خاصی تمرینات آماده‌سازی خود را دنبال می‌کردند. روحیه بازیکنان بالا بود و انگیزه را در چهره تک ‌تک استقلالی‌ها دیدم.

استقلال برای قهرمانی در لیگ بیستم چقدر شانس دارد؟

قهرمان شدن در لیگ برتر آسان نیست و تیمی که می‌خواهد به این مهم دست پیدا کند باید ابزار و امکانات لازم را در اختیار داشته باشد. استقلال کادر فنی خوب و بازیکنان توانمندی را در اختیار دارد که به خوبی می‌دانند انتظارت از آنها چقدر بالاست. استقلالی‌ها در این فصل توقع دارند تیم محبوبشان پس از سال‌ها جام را برایشان به ارمغان آورد.

این قهرمانی میسر است؟

چرا که نه.  محمود فکری کاپیتان استقلال بوده و در مدتی که هدایت آبی‌پوشان را بر عهده گرفته تعصب را به تیم تزریق کرده است. او همین چند روز پیش به بازیکنان استقلال می‌گفت قدر این پیراهن مقدسی را که بر تن کرده‌اید بدانید. او تاکید داشت هواداران از شما انتظارات زیادی دارند.

استقلال در این فصل نسبت به سال‌های گذشته تغییرات کمتری داشته است؟

این بزرگ‌ترین و مهم‌ترین شاخصه استقلال در این فصل است که توانسته شاکله اصلی خود را حفظ کند. هر سال استقلال تغییرات زیادی را در ترکیب خود داشت اما به جز چند بازیکن اکثر نفرات تاثیرگذار این تیم حفظ شده‌اند.

البته علی کریمی و روزبه چشمی از بازیکنان ثابت استقلال بودند که تاثیرگذار بودند؟

در این موضوع هیچ شکی نیست. اما در نظر داشته باشد اینجا استقلال است و بازیکنان دیگر می‌توانند جای خالی آنها را حفظ کنند. استقلال همواره تغییرات را در ترکیب خود داشته است و حتم دارم نفرات دیگر با تمام وجود در ترکیب استقلال خواهند درخشید تا جای خالی آنها احساس نشود.

خیلی‌ها بر این باور هستند محمود فکری یک دردسر بزرگ را به همراه خواهد داشت؟

چه دردسری؟

اگر چند بازی نتیجه نگیرد هواداران استقلال او را با استراماچونی مقایسه می‌کنند.

من این اعتقاد را ندارم. استراماچونی از استقلال رفته است و دیگر به این تیم باز نخواهد گشت و هواداران استقلال به خوبی می‌دانند مرد ایتالیایی که فصل گذشته بر روی نیمکت آبی‌ها می‌نشست نمی‌تواند به ایران بازگردد و چاره کار فقط این است استقلالِ فکری را حمایت کنند. این کادری که در حال حاضر هدایت تیم را بر عهده گرفته‌اند همگی استقلالی هستند و روزهای تلخ و شیرین را با آبی‌ها پشت سر گذاشته‌اند. پس وظیفه همه هواداران استقلال حمایت، حمایت و حمایت از تیم محبوبشان است.

نظرت درباره حضور محمد نادری در استقلال چیست؟

یک انتخاب ایده‌آل برای استقلال بود. نادری فوتبالیست توانمندی است و به طور حتم در استقلال روزهای خوبی را پشت سر خواهد گذاشت.

او پیراهنی را بر تن خواهد کرد که سال‌ها متعلق به تو بود؟

نادری پس از مشورتی که با من داشت پیراهن شماره ۲ استقلال را بر تن کرد. من به او گفتم هرگز نمی‌توانی به منصور خان پورحیدری در استقلال برسی اما می‌توانی کاری کنی تا هواداران همیشه از تو به خوبی یاد کنند. من امیدوارم نادری با پیراهن شماره ۲ استقلال به تیم ملی برسد و بهترین‌نمایش‌ها را به اجرا بگذارد.

پرسپولیسی بودن او باعث نمی‌شود فشار زیادی را بر دوش خود داشته باشد؟

هرگز این اتفاق نخواهد بود. محمد نادری بازیکن استقلال است و به طور حتم تلاش می‌کند تا بازیکن موثری برای استقلال باشد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha