قرارداد بازیکنان و کادر فنی تیم‌های فوتبال فولاد،نفت آبادان و مسجدسلیمان ثبت شد

اهواز - ایرنا - مسئول کمیته نقل و انتقالات هیات فوتبال خوزستان گفت: قرارداد تمامی بازیکنان و کادر فنی تیم‌های فوتبال فولاد، نفت آبادان و نفت مسجدسلیمان در هیات فوتبال خوزستان ثبت شد.

علیرضا جرفی چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: عوامل هر سه باشگاه فولاد، نفت آبادان و نفت مسجدسلیمان عصر امروز چهارشنبه با حضور در هیات فوتبال استان قرارداد اعضای باشگاه خود را به طور رسمی ثبت کردند.

وی با بیان اینکه تایید نهایی تمام قراردادها در هیات فوتبال استان صورت می گیرد افزود: قراردادهای داخلی در نوع خود اعتبار دارد ولی بازیکن در صورتی می‌تواند برای یک تیم به میدان برود که قرارداد نهایی و رسمی آن در هیأت فوتبال ثبت شود.

جرفی افزود: تیم فولاد خوزستان قرارداد ۲۵ بازیکن خود را ثبت کرد همچنین تیم های نفت مسجدسلیمان و نفت آبادان قرارداد ۱۹ بازیکن خود را ثبت کردند تا در هفته نخست مسابقات لیگ برتر مشکلی نداشته باشند.

مسئول کمیته نقل و انتقال هیات فوتبال خوزستان با بیان اینکه ثبت قرارداد بازیکنان باید از طریق سامانه صورت گیرد افزود: تمام اطلاعات بازیکن و قرارداد با باشگاه باید در سامانه الکترونیکی ثبت شود و اگر نوع قراردادی که باشگاه با بازیکن می‌بندد مطابق با آئین نامه فدراسیون فوتبال نباشد مورد تائید قرار نمی گیرد.

جرفی با بیان اینکه فصل نقل و انتقالات لیگ بیستم از  ۶ شهریورماه آغاز شده و تا  ۲۹ آبان ادامه دارد گفت: باشگاه‌های استان زمان را از دست ندهند و ثبت قرارداد بازیکنان و کادر فنی خود را هر چه زودتر انجام دهند.

وی بیان کرد: همچنین عوامل باشگاه استقلال خوزستان با حضور در هیات فوتبال استان قرارداد بازیکنان و کادر فنی خود را به طور رسمی ثبت کردند. در حالی که تیم استقلال ملاثانی دیگر نماینده استان در لیگ یک هنوز قرارداد بازیکنان و کادرفنی خود را ثبت نکرده است.

جرفی گفت: تیم های دسته اولی استقلال خوزستان و استقلال ملاثانی می توانند تا روز دوم آذرماه در لیست خود جابجایی بازیکن داشته باشد.

تیم های نفت آبادان، فولاد و نفت مسجدسلیمان سه نماینده خوزستان در لیگ برتر بوده که در هفته نخست مسابقات به مصاف تیم های پیکان، ذوب آهن و تراکتورسازی می روند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =