۱۴ آبان ۱۳۹۹،‏ ۲۰:۰۳
کد خبرنگار: 2448
کد خبر: 84099246
۱ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

آوردگاه توییتر با ترامپ در انتخابات ۲۰۲۰

تهران- ایرنا- در حالی که ۱۰ ساعت از اولین برچسب زدن توییت ترامپ توسط شبکه اجتماعی توییتر می گذرد، جنگ توییتر با پیام های ترامپ به پایان نرسیده و در دقایقی پیش دومین و سومین پیام رییس جمهوری آمریکا نیز برچسب گذاری شد.

به گزارش شامگاه چهارشنبه ایرنا، نتایج نهایی انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا به آرای باقی مانده ایالت های چرخشی مانند پنسیلوانیا، میشیگان، نوادا، ویسکانسین و کارولینای شمالی وابسته است و همچنان بایدن با ۲۳۸ رای الکترال نسبت به ۲۱۳ رای الکترال ترامپ پیش است.

با تقویت احتمال شکست ترامپ در انتخابات ۲۰۲۰ به رقیب دموکرات خود، لحن دونالد ترامپ در چند ساعت گذشته به تندی گرایش پیدا کرده و در چند ساعت گذشته خشم و عصبانیت خود را نسبت به نحوه شمارش آرا در پیام هایی توییتری عنوان کرد.

به دنبال توییت های تند و غیرمنطقی ترامپ، شبکه اجتماعی توییتر در یک ساعت گذشته برای دو بار دیگر توییت های ترامپ را برچسب گذاری کرد.

ترامپ در دقایقی پیش در پیامی توییتری نوشت: این ها برای چیست؟

توییتر بلافاصله این توییت را برچسب گذاری کرد و زیر پیام توییت ترامپ نوشت: برخی یا تمام محتوای به اشتراک گذاشته شده در این توییت مورد مناقشه است و ممکن است در مورد انتخابات یا روند مدنی دیگر گمراه کننده باشد.

ترامپ همچنین در یک ساعت پیش دوباره در پیامی توییتری نوشت: شب گذشته من در بسیاری از ایالت های مهم که تقریبا در همه موارد توسط دموکرات ها اداره و کنترل می شوند پیشتاز بودم. اما به تدریج به روش جادویی یکی پس از دیگری با شمارش صندوق های غافلگیرکننده آرای من ناپدید شدند.

ترامپ در ادامه نوشت: بسیار عجیب است، نظرسنجی ها کاملا از نظر تاریخی اشتباه کردند.

شبکه توییتر بلافاصله بعد از انتشار این پیام رییس جمهوری آمریکا، دوباره یک پیام دیگر وی را برچسب گذاری کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

سرخط اخبار جهان