نمایشگاه بین‌المللی اصفهان ظرفیتی برای ارتباط با کشورهای خارجی است

اصفهان- ایرنا- استاندار اصفهان گفت: نمایشگاه‌های بین المللی استان اصفهان با استفاده از ظرفیت‌های موجود از ابعاد صادراتی و ارتباط با دیگر کشورها استفاده کند.

به گزارش ایرنا، عباس رضایی شامگاه روز چهارشنبه در آیین بهره برداری از نمایشگاه بین اللمللی استان افزود: رونمایی از نمایشگاه بین المللی اصفهان اتفاقی بزرگ و نشان از همدلی، همزبانی و هماهنگی است، همچنین استمرار این حرکت و بهره برداری صحیح از این مجموعه مهم‌تر از اجرای پروژه است.

وی تصریح کرد: شادی و نشاط بهره برداری از نمایشگاه بین المللی استان را به کادر بهداشت و درمان تقدیم می‌کنیم.

استاندار اصفهان اظهارکرد: مردم انتظار دارند در جهت رشد و بهینه سازی اقتصادی و برای رفع موانع معیشتی آن‌ها گام برداریم.

وی افزود: مردم دنیا و کشور به دلیل مسائل کرونا دچار مشکل شدند اما به دلیل گردشگری بودن اصفهان بیشتر متضرر شده است.

به گفته رضایی باید اصفهان را به جایگاه اصلی خود یعنی نگین انگشتری ایران برگردانیم و از ظرفیت‌های عظیم اقتصادی استفاده کنیم.

شامگاه روز چهارشنبه با حضور استاندار اصفهان و مسئولان استانی از نمایشگاه بین المللی استان اصفهان رونمایی شد.

عملیات اجرایی نمایشگاه بین المللی استان اصفهان آذر سال ۹۴ با حضور وزیر امور خارجه شروع شد در منطقه روشن‌دشت واقع است، این نمایشگاه منطبق با تکنولوژی‌ها و استانداردهای نمایشگاه‌های مونیخ، دوبی و کیش طراحی و ساخته شده است.

این مجموعه که مطابق با آخرین مدل نمایشگاهی جهان شامل یک سالن پیوسته با قابلیت تفکیک به سه سالن پنج هزار متری پیوسته طراحی و ساخته شده، فضاهایی مانند ساختمان رجیستری، پاویون مذاکرات بین‌المللی، سالن گردهمایی‌ها و نشست‌های خبری، سالن‌های مذاکره، مجموعه رستوران‌ و کافی‌شاپ،  توفقگاه متمرکز و فضای باز برگزاری نمایشگاه است.

این مجموعه ۱۷ هزار مترمربع فضای نمایشگاهی ساخته شده دارد و نخستین شهرک نمایشگاهی کشور به شمار می‌رود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =