ساخت ۳۹۶ واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد مراوه‌تپه

گنبدکاووس - ایرنا - ساخت سرپناه برای مددجویان فاقد مسکن کمیته امداد شهرستان مرزی مراوه‌تپه با کمک مالی و تسهیلاتی این نهاد انقلابی و بنیاد مسکن و نیز کمک بلاعوض دولت و نیکوکاران از دو سال گذشته با احداث ۳۹۶ واحد مسکونی آغاز شده و همچنان ادامه دارد.

در کنار کمک‌های مالی، تسهیلاتی و بلاعوض کمیته امداد، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و دولت، مشارکت نیکوکاران هم در این اقدام خداپسندانه قابل توجه بوده است، به طوری که امروز چهارشنبه یک واحد مسکونی از ۳۹۶ واحد درحال ساخت مراوه‌تپه، بامشارکت ۷۵۰ میلیون ریالی نیکوکار تهرانی و حمایت مالی ۳۰۰ میلیون ریالی کمیته امداد این شهرستان مرزی، تحویل مددجوی این نهاد شد.

در مراسم اهدای این واحد مسکونی که در روستای "اسلام آباد" بخش گلیداغ مراه‌تپه و با حضور مدیرکل کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) استان گلستان برگزار شد، فرماندار این شهرستان مرزی در سخنانی با قدردانی از نیکوکار تهرانی برای ساخت مسکن یکی از مددجویان، گفت: از سال ۹۸ تا الان ساخت ۳۹۶ واحد مسکونی ویژه مددجویان این نهاد شروع شده است.

امانگلدی ضمیر افزود: ساخت این واحدهای مسکونی با مشارکت مالی، تسهیلاتی و کمک بلاعوض کمیته امداد، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و دولت و نیکوکاران و در قالب طرح‌هایی مانند "بازسازی واحدهای آسیب دیده از سیل، خانه محرومان و مسکن مددجویان" درحال انجام است.

به گفته وی، بخش زیادی از ۳۹۶ واحد مسکونی درحال ساخت تحویل مددجویان کمیته امداد مراوه‌تپه شده و بقیه نیز تا پایان امسال تکمیل و تحویل آنها خواهد شد.

کمیته امداد شهرستان مرزی مراوه‌تپه با افزون بر ۶۵ هزار نفر جمعیت واقع در شرقی ترین قسمت استان گلستان، هم اکنون سه هزار و ۵۲۲ خانوار زیر پوشش دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha