استاندار: مبادی ورودی و آرامستان های ایلام خلوت شده است

ایلام - ایرنا - استاندار ایلام گفت: میزان رعایت پروتکل های بهداشتی توسط مردم استان بهتر شده و مبادی ورودی و آرامستان ها خلوت تر شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری ایلام، قاسم سلیمانی‌دشتکی روز چهارشنبه در حاشیه بازدید سرزده از مبادی وردی و آرامستان‌های شهر ایلام ضمن تشکر از همکاری خوب مردم در رعایت دستورالعمل ها اظهار داشت: امروز در بازدید سرزده ای که از مبادی ورودی و آرامستان‌های ایلام داشتیم هم ورود و خروج به شهر کاهش یافته بود و هم آرامستان‌ها نسبت به گذشته خلوت تر شده بود و اینجا باید از همکاری خوب مردم در رعایت دستورالعمل های ستاد کرونا تشکر و قدردانی داشته باشم.

وی افزود: همچنین از مجموعه عوامل پلیس و نیروی انتظامی در کنترل مبادی ورودی و عملکرد خوب شهرداری در بستن آرامستان‌ها تشکر کنم.

استاندار ایلام در ادامه بر تداوم و رعایت بیشتر دستورالعمل ها و پروتکل‌های بهداشتی در استان تاکید کرد و گفت: امروز ایلام در وضعیت بحرانی کرونا قرار دارد و این شرایط تنها با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی توسط مردم و همراهی خوب آنها با ستاد کرونا امکان پذیر است.

سلیمانی دشتکی گردهمایی‌ها، حضور در مراسمات شادی و عزا را از مهم ترین عوامل تشدید کرونا در استان عنوان کرد و یادآور شد: به همین منظور این مراسمات را ممنوع اعلام کرده ایم و خوشبختانه در بازدید امروز نیز شاهد رعایت نسبی این دستورالعمل بودیم اما کافی نیست و در جهت حفظ سلامت مردم نیازمند همکاری کامل مردم برای عدم حضور در گردهمایی‌ها، مراسمات شادی و عزا تا مهار این بیماری خطرناک هستیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =