محل اجرای محدودیت تردد به تهران در محور امام رضا (ع) تغییر کرد

تهران- ایرنا- بخشدار شریف‌آباد از توابع شهرستان پاکدشت گفت: به منظور رفاه حال فعالان شهرک‌های صنعتی پاکدشت و ساکنان مناطق روستایی حاشیه شهرستان، محل اجرای طرح محدودیت تردد به تهران در محور امام رضا(ع) تغییر کرد.

مهدی علیدادی روز چهارشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: طرح محدودیت تردد خودروها به پایتخت از روز دوشنبه ۱۲ آبان در محل پلیس راه قدیم شریف آباد اجرا و طی آن، از ورود خودروهای غیربومی به تهران جلوگیری شده و از خروج خودروهای پلاک تهران از این محل، ممانعت به عمل آمد.

وی گفت: یکی از مشکلات پیش روی اجرای این طرح در این منطقه از شریف‌آباد، استقرار شهرک‌های صنعتی، نیروگاه برق شهدای پاکدشت و چند روستا بعد از محل اجرای طرح به سمت استان سمنان بود که این امر، مشکلاتی را برای اهالی این منطقه ایجاد کرده بود.

بخشدار شریف آباد افزود: با برنامه ریزی صورت گرفته، محل اجرای این طرح از امروز به ۵ کیلومتر جلوتر، به مکان جدید پلیس راه به سمت استان سمنان منتقل شد تا تردد خودروها با سهولت و سرعت بیشتری انجام شود و از ایجاد ترافیک جلوگیری گردد.

علیدادی افزود: به دلیل نور ناکافی در این منطقه جدید، این طرح شب هنگام در همان مکان قبلی اجرا می‌شود.  

وی گفت: اجرای این طرح تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۱۶ آبان ادامه خواهد داشت.

طرح محدودیت تردد خودروهای غیربومی استان تهران در دو نقطه شریف آباد شهرستان پاکدشت و سه راهی حسن آباد – چرمشهر شهرستان ورامین اجرا می‌شود.

بر اساس مصوبه کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مقابله کرونا، از ساعت ۱۲ ظهر روز دوشنبه ۱۲ آبان‌ماه، محدویت‌های تردد عبور و مرور وسایل نقلیه به استان تهران آغاز و تا ساعت ۲۴ روز ۱۶ آبان ادامه خواهد داشت.

به گفته سخنگوی وزارت بهداشت از دیروز تا امروز ۱۴ آبان ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۸ هزار و ۴۵۲ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که دو هزار و ۸۵۲ نفر از آنها بستری شدند و مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۶۴۶ هزار و ۱۶۴ نفر رسید.

دکتر سیما سادات لاری افزود: متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۴۱۹ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۳۶ هزار و ۵۷۹ نفر رسید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =