۱۴ آبان ۱۳۹۹،‏ ۲۲:۲۱
کد خبرنگار: 2183
کد خبر: 84099131
۰ نفر

برچسب‌ها

دبیر: کشتی کشور در شهرستان‌ها رقم می‌خورد

ساری - ایرنا - رییس فدراسیون کشتی ایران توجه به شهرستان ها برای شناسایی استعدادهای جدید تاکیدکرد و گفت: باید باور داشته باشیم‌ که افتخار آفرینی در کشتی استان و کشور در شهرستانها رقم می‌خورد.

به گزارش روابط عمومی هیات کشتی مازندران، علیرضا دبیر عصر چهارشنبه در دیدار با روسای هیات‌های شهرستان‌های مازندران افزود: رده‌های نونهالان مهمترین بخش در ورزش کشتی است زیرا بهترین استعدادها در این رده سنی قابل شناسایی و تربیت هستند. 

وی  تاکید کرد: آموزش یکی از الویت های مهم فدراسیون کشتی است و بنا داریم دوره های مربیگری را برای هر استان با تعدادی بیشتری از مربیان برگزار کنیم. 

رئیس فدراسیون کشتی ایران افزود: مربیان باید به روز شوند تا بتوانند آینده کشتی کشور را اصولی تربیت کنند.باید به فکر آینده کشتی کشور باشیم چون خواستگاه کشتی دنیا ایران است. 
مازندران برای فدراسیون کشتی مهم است و باید تلاش های لازم برای پیشرفت این ورزش صورت بگیرید.

دبیر بر اخلاق گرایی به عنوان اصل اساسی همه ورزش ها به خصوص کشتی به عنوان رشته پهلوانی تاکید کرد و گفت: روسای هیات‌های کشتی استان و شهرستانها اخلاق را در تربیت کشتی‌گیران در الویت قرار دهند.

وی همچنین بر مشخص شدن نحوه ارزیابی هیات های کشتی اشاره کرد و گفت: اما برای ۲ مورد کاهش وزن نونهالان و دوپینگ امتیاز هیات ها به شدت در ارزیابی کاهش خواهد یافت. 

علی رضا دبیر رییس فدراسیون کشتی صبح امروز  به استان مازندران سفر کرد. دیدار با استاندار مازندران، نشست با دست اندرکاران و پیشکسوتان کشتی از برنامه های این سفر یک روزه وی اعلام شده است.
کشتی ورزش اول استان مازندران محسوب می شود و بیش از ۶۰ درصد از مدال های میادین داخلی و برون مرزی ورزشکاران مازنی مربوط به این رشته ورزشی است

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =