کمبود اکسیژن در بیمارستان امام رضای تبریز به خاطر کارشکنی شرکت داخلی است

تبریز- ایرنا- رییس مرکز آموزشی و درمانی امام رضا (ع) تبریز گفت: کمبود اکسیژن در این بیمارستان به خاطر کارشکنی شرکت داخلی است.

مسعود فقیه دینوری روز چهارشنبه به دنبال اخبار منتشره از نشست رسانه ای خود در روز جاری، اظهار کرد: یک شرکت سازنده دستگاه اکسیژن ساز با سرپیچی از مفاد قرارداد خود با دانشگاه علوم پزشکی تبریز به دنبال سودجویی و نفع شخصی می باشد در نتیجه موجب کمبود اکسیژن در بیمارستان شده است.    

وی ادامه داد: برخی از رسانه ها و افراد معاند با سوء برداشت از این موضوع قصد تخریب و تحریف سخنانش در نشست خبری را دارند.

دینوری افزود: اینکه مشکلات هست و باید گفته شود موضوع دیگری است ولی برخی رسانه های خارجی به دنبال تخریب و تحریف هستند که واقعیت ماجرا ممانعت یک شرکت از تحویل دستگاه اکسیژن ساز به دانشگاه علوم پزشکی تبریز بوده که به دنبال آن مشکلات کمبود اکسیژن پدیدار شده است.

وی با قدردانی از حمایت‌های کلیه مسوولین و به ویژه مسوولین استانی از آغاز بحران کرونا،  اضافه کرد: از آغاز بحران تمام مسوولین دولتی در ادارات مختلف اعم از استانداری، شهرداری و سازمان صنعت، معدن و تجارت همواره در کنار کادر درمان بودند و تمام تلاش های خود را برای کمک و حمایت از بخش بهداشت و درمان انجام داده اند بر این اساس برخی افراد سودجو به دنبال منفعت طلبی هستند.

دینوری افزود: موضوع کمبود اکسیژن در مرکز آموزشی و درمانی امام رضا  (ع) تبریز با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز برای پیگیری و اقدام لازم به مراجع مسوول ارجاع داده شده است و امیدواریم به زودی این مشکل برطرف شود.

امروز برخی از رسانه های بیگانه کمبود اکسیژن در بیمارستان امام رضا(ع) تبریز را بزرگنمایی کرده و مسوولان بیمارستان را متهم به کشتن تعمدی بیماران کردند که در نوع خود این نوع خبرسازی ها تمسخرآمیز است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =