بازیکنان ۹۰ ارومیه در مرکز پزشکی ایفمارک تست دادند

ارومیه- ایرنا- دبیر هیات فوتبال آذربایجان‌غربی گفت: اعضای کادرفنی و بازیکنان تیم ۹۰ ارومیه صبح امروز با حضور در مرکز پزشکی ایفمارک، تست‌های پزشکی خود را برای حضور در مسابقات لیگ دسته اول فوتبال ایران انجام دادند.

حسین نیرویار روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این تست‌ها، شامل ۱۳ مورد است که در پایان برای هر بازیکن نسخه‌ای ۱۰ صفحه‌ای توسط متخصصین پزشکی ورزشی به پزشک باشگاه ارائه می‌شود.

وی گفت: هم‌اکنون تیم فوتبال ۹۰ اورمیه که در اردوی آماده‌سازی خود در تهران حضور دارد و علاوه بر انجام تست‌های پزشکی در مرکز ایفمارک طی روزهای گذشته دو بازی دوستانه و تمرینات فشرده‌ای را نیز در دستور کار قرار داده است.

دبیر هیات فوتبال آذربایجان‌غربی گفت: تیم ۹۰ در ادامه اردوی خود تمرینات و دیدارهای دوستانه‌ای دیگری خواهد داشت تا با شرایط آماده‌سازی کامل راهی فصل جدید لیگ دسته اول شود.

نیرویار گفت: تیم فوتبال همیاری آذربایجان‌غربی، نماینده فوتبال استان در لیگ برتر بانوان حضور دارد و امسال در گروه اول با تیم‌های شهرداری بم، سپاهان اصفهان، هیات فوتبال البرز، ذوب‌آهن اصفهان و نماینده خوزستان همگروه شده است.

طبق قرعه کشی سازمان لیگ فدراسیون فوتبال، تیم ۹۰ ارومیه فصل جدید لیگ دسته یک را در تهران و در دیدار با تیم هوادار این شهر آغاز خواهد کرد.

۹۰ ارومیه در فصل گذشته لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور با ۱۳ برد، ۱۳ مساوی و هشت باخت و کسب ۵۲ امتیاز در رده هفتم ایستاد؛ نماینده فوتبال ارومیه با دریافت ۲۰ گل به طور مشترک با تیم آلومینیوم اراک بهترین خط دفاعی را در بین ۱۸ تیم کسب کرد.

فصل جدید لیگ دسته یک فوتبال، اواخر آبان امسال آغاز خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =