سنجش نوآموزان پیش دبستانی در شهرستان‌های استان تهران آغاز شد

تهران- ایرنا- رییس اداره آموزش و پرورش استثنایی شهرستان های استان تهران از آغاز سنجش دانش آموزان پیش دبستانی در ۱۵ شهرستان خبر داد و گفت: سنجش نوآموزان پیش دبستانی در ۲۰ پایگاه از ۱۰ آبان ماه آغاز شده است.  

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، عبدالرضا دژن اظهار داشت: ۸۲ هزار نوآموزان توسط ۶۷ پایگاه سنجش در دو نوبت صبح و عصر مورد ارزیابی قرار گرفتند که از این تعداد ۲۰ پایگاه اختصاص به دانش آموزان پیش دبستانی دارد.

وی افزود: تمهیداتی اندیشیده شده تا پایگاه های پیش دبستانی در مدت محدودی، پذیرای دانش آموزان جامانده از سنجش سال جاری نیز باشند.

دژن با اشاره به اینکه این فرآیند با رعایت همه دستورالعمل های بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی صورت می پذیرد ابراز امیدواری کرد که مدارس با همکاری مناسب و اخذ نوبت فرآیند ارزیابی این دانش آموزان را تسهیل کنند.

آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران شامل فیروزکوه، دماوند، رودهن، پردیس، شهرری (ری یک و ۲)، پاکدشت، پیشوا، ورامین، قرچک، کهریزک، فشافویه، چهاردانگه، جوادآباد، اسلامشهر، رباط کریم، شهریار، ملارد، شهر قدس، بهارستان (یک و۲) است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =