۱۴ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۰۱
کد خبرنگار: 1383
کد خبر: 84099056
۰ نفر

برچسب‌ها

۱۵۰۰ لیتر روغن خوراکی تقلبی کشف شد

تهران- ایرنا- رئیس پلیس پیشگیری تهران گفت: یک هزار و ۵۰۰ لیتر روغن خوراکی تقلبی در کارگاهی غیرمجاز در حوالی" جنوب تهران " کشف شد.

به گزارش ایرنا بر اساس اعلام پلیس تهران بزرگ، سرهنگ "جلیل موقوفه ای" روز چهارشنبه در این باره گفت: خبری مبنی بر تولید روغن های تقلبی در کارگاهی در محدوده محله خانی آباد دریافت و تیمی از ماموران کلانتری ۱۶۰ خزانه بررسی موضوع و تحقیق در این خصوص را آغاز و شناسایی و دستگیری متهم و یا متهمان پرونده را در دستور کار قرار دادند.  

وی عنوان کرد: هویت مالک کارگاه و محل دقیق کارگاه شناسایی و مشخص شد که مالک کارگاه با همکاری همدستش روغن های تولید داخلی را با بسته بندی جدید به عنوان روغن های خارجی با قیمت بالاتر از قیمت واقعی به بازار مصرف عرضه می کند.

رئیس پلیس پیشگیری با اشاره به اینکه نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی منعکس و دستور دستگیری متهمان و بازرسی از کارگاه اخذ شد، تصریح کرد: تیمی از ماموران کلانتری خزانه به محل کارگاه اعزام و در بازرسی از این کارگاه یک هزار و ۵۰۰ لیتر روغن خوراکی تقلبی و ۲ هزار و ۵۰۰ قوطی خارجی با لیبل های تقلبی کشف شد.  

این مقام پلیسی با اشاره ارزش ریالی اموال کشف شده در حال بررسی است، افزود: هر دو متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =