ثبت‌نام جشنواره امتنان از کارگران و واحدهای نمونه استان مرکزی آغاز شد

اراک - ایرنا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: ثبت‌نام سی و دومین جشنواره امتنان از کارگران، گروه‌های کار و واحدهای نمونه این استان روز چهارشنبه همزمان با سراسر کشور آغاز شد.

«محمدتقی آبایی هزاوه» روز چهارشنبه در  گفت وگو با خبرنگاران افزود: مهلت نام نویسی در این جشنواره تا ۱۴ آذرماه امسال است و متقاضیان می‌توانند درخواست خود را از طریق نشانی اینترنتی emtenan.mcls.gov.ir  به ثبت برسانند.

وی بیان کرد: انگیزه بخشی، اعتمادآفرینی و ترویج حاکمیت روح صداقت و همدلی در جامعه کار و تلاش با توجه به مسائل جامعه، نیازها و انتظارات جامعه کارگری، ایجاد زمینه و فضای مناسب برای رشد و پرورش نیروی کار و نقش آفرینی و تاثیرگذاری نخبگان جامعه کار و تلاش در روند توسعه از جمله مهمترین اهداف برگزاری سی و دومین جشنواره امتنان است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی ادامه داد: با توجه به اینکه مرکزی، استانی کارگری است، انتظار می‌رود این جشنواره با جدیت و پشتکار کارگران و جامعه کار و تولید با روند مطلوبی برگزار شود.

آبایی‌هزاوه عنوان کرد: جشنواره امتنان از کارگران در بخش‌های صنعت، خدمات، کشاورزی و واحدهای نمونه برگزار می شود و  ارائه شیوه‌های نوین در کار شامل بهبود مصرف انرژی و تولید، کاهش ضایعات و زمان تولید، افزایش بهره‌وری،اختراع و ابتکار شامل ساخت قطعه، دستگاه یا اصلاح فرآیند تولید، راه‌اندازی خط تولید جدید، مهندسی معکوس در انتقال و بومی سازی دانش و فناوری، افزایش بهره‌وری و کیفیت نسبت به نمونه‌های داخلی و خارجی از جمله شاخص‌های کارگر و گروه کار نمونه است.
استان مرکزی دارای ۱۲ شهرستان و بیش از یک میلیون و ۴۰۰ هزار نفر جمعیت است که بخشی زیادی از آنان را کارگران تشکیل می‌دهند.‌

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =