عشق سال‌های کرونا؛ دست به دعا برای مارادونا در خیابان‌های بوینس آیرس

تهران- ایرنا- «دیگو مارادونا» پس از پشت سر گذاشتن موفق عمل جراحی مغز هم‌اکنون روند بهبودی را سپری می‌کند و این در حالی است که هواداران اسطوره آرژانتینی برای نشان دادن علاقه و حمایت خود در بیرون از بیمارستان محل بستری قهرمان خود، تجمع کرده‌اند.

به گزارش ایرنا، مارادونا برای برداشتن لخته خون ایجاد شده در مغز خود امروز (چهارشنبه) تحت عمل جراحی قرار گرفت و پزشکان جراح وی از موفقیت آمیز بودن این جراحی ۸۰ دقیقه‌ای خبر داده اند.

پزشک ستاره اسبق تیم ملی آرژانتین که این عمل را یک «جراحی معمولی» خوانده بود، در این خصوص تایید کرد: لخته با موفقیت خارج شد و دیگو جراحی را به خوبی تحمل کرد.

این جراحی در حالی صورت گرفت که حدود ۵۰ تن از هواداران ماردونا خارج از کلینیک محل بستری مرد آرژانتینی در بوینس آیرس تجمع کرده و با سر دادن شعار «دیگو!دیگو!» حمایت خود را از قهرمان خود به نمایش گذاشتند.

بسیاری از این هواداران، حامیان باشگاه جیمناسیا لاپلاتا هستند، باشگاهی که مارادونا در حال حاضر هدایت آن را برعهده دارد و در گفت‌وگو با رسانه ها عمق همبستگی خود را با اسطوره خود که در سال ۱۹۸۶ جام جهانی را برای آنان به ارمغان آورد، اعلام کردند.

در این میان یکی از هواداران حاضر در بیرون از بیمارستان گفت: دیگو داخل بیمارستان در حال نبرد است؛ امیدوارم با یاری پزشکان از این مرحله عبور کند؛ دوستداران وی با قلب هایی دلواپس در خیابان حضور دارند.

این تجمع در حالی است که کشور آمریکای جنوبی به شدن از شیوع ویروس کرونا آسیب دیده و در روزهای اخیر آمار موارد ابتلا به کووید-۱۹ در این منطقه سیر صعودی به خود گرفته است. 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =