۱۴ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۳۰
کد خبرنگار: 831
کد خبر: 84098986
۰ نفر

برچسب‌ها

اعضای یک شرکت هرمی در رامسر دستگیر شدند
عکس آرشیوی است.

ساری - ایرنا - جانشین فرمانده انتظامی مازندران از انهدام باند کلاهبرداری شرکت‌های هرمی تحت عنوان "کیو نت" در شهرستان رامسر خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ سید موسی حسینی گفت : در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت گروهی تحت عنوان شرکت هرمی " گلدکوئیست - کیونت " در رامسر ، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود : ماموران اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی رامسر با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی دریافتند که تعداد زیادی از اعضای شرکت هرمی با ترفندهای مختلف و به بهانه ایجاد اشتغال برای جوانان از نقاط مختلف کشور به عضوگیری در سطح شهرستان رامسر اقدام می کنند.

جانشین فرمانده انتظامی مازندران گفت : با شناسایی دفتر و محل فعالیت این افراد که در یکی از ویلاهای سطح شهر بوده ، ماموران پلیس آگاهی با همکاری دیگر عوامل پلیس های تخصصی و با هماهنگی قضائی در یک اقدام غافلگیرانه ۱۳ متهم به فعالیت در این شرکت هرمی را دستگیر کردند.

وی افزود : متهمان که همگی اهل یکی از استان های جنوب شرقی کشور هستند ، در بازرسی از محل سکونتشان کتاب های مختلف، جزوه ، لپ تاپ و... که مخصوص استفاده از این شرکت ها بوده کشف شد.

سرهنگ حسینی گفت : در تحقیقات اولیه، متهمان دستگیر شده به بزه ارتکابی خود اعتراف و اذعان داشتند که هریک از اعضا موظف بود حداقل ۲ نفر را عضو کند و مبالغ کلاهبرداری شده را براساس برآوردی داشته اند به حساب های متفاوت منتقل می کردند.

وی از تشکیل پرونده برای متهمان و تحویل آنان به مرجع قضائی خبر داد و افزود: متهمان هر کدام با قرار وثیقه یک میلیاردی روانه زندان شدند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =