تکریم پیشکسوتان، هدف والای جام «یونس شکوری»

تهران- ایرنا- تنی چند از اعضای کمیته برگزاری رقابت‌های فوتبال جام زنده یاد «یونس شکوری» در دیدار با معاونت مناطق شهرداری تهران بر تکریم پیشکسوتان در جریان این مسابقات تاکید کردند.

به گزارش ایرنا؛ تنی چند از اعضای کمیته برگزاری رقابت‌های فوتبال پیشکسوتان جام زنده یاد یونس شکوری و همچنین سه تن از پیشکسوتان نام آشناای فوتبال با «مصطفی سلیمی» معاونت امور مناطق شهرداری تهران دیدار و از حمایت‌های وی از این مسابقات قدردانی کردند.

در این جلسه علاوه بر مصطفی سلیمی، نفراتی چون غلامحسین نوریان، نادر لطیفی، عبدالحسین خزاعی، جهانگیر کوثری، رضا آزرمی، رضا میرزاییان و همچنین حسین کلانی، اکبر کارگر جم و مجید حلوایی حضور داشتند.

سلیمی ضمن تشکر از اعضای کمیته برگزاری این مسابقات به سبب تلاش بی وقفه در برگزاری جام شکوری، حضور  موسپیدان و افتخار آفرینان فوتبال کشورمان در این رقابت‌ها را نقطه عطف آن دانست.

وی حضور بیش از ۱۰۰۰ شرکت کننده در هفت رده سنی را اقدامی جالب توجه و قابل تحسین دانست و تصریح کرد: از نزدیک شاهد تلاش کمیته برگزاری و همچنین بزرگان فوتبال در جام شکوری بوده‌ام و به برگزارکنندگان و موسپیدان دست مریزاد میگویم. حضور مردان صاحب نام و کارآمدی همچون نوریان و لطیفی در این کمیته را باید به‌فال نیک گرفت و امروز بسیار خشنودم که میزبان حسین کلانی و مجید حلوایی، اکبر کارگر جم، جهانگیر کوثری و دیگر دوستان هستم.

سلیمی در پایان گفت : جام شکوری وزن و پرستیژ بالایی دارد و معتقدم که الگویی برای ورزش کشور بشمار می‌رود. امیدوارم کرونا پایان یابد و مجددا شاهد برگزاری این مسابقات و گردهمایی بزرگان فوتبال باشیم.

در خاتمه این جلسه، کلانی تاکید کرد که تکریم پیشکسوتان فوتبال در جام شکوری از جایگاه ممتازی برخوردار است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =